قیمت گوشی موبایل امروز 27 شهریور 1402


قیمت گوشی موبایل امروز 27 شهریور 1402

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲، قیمت گوشی‌های موبایل در برند سامسونگ با تغییرات جزئی روبرو شدند. مطالعه بیشتر: اینترنت اختلال دارد یا نه؟/ وزیر ارتباطات محدودیت های اینترنت را تکذیب می کندتغییرات قیمت گوشی‌‎های موبایلدر برند...

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲، قیمت گوشی‌های موبایل در برند سامسونگ با تغییرات جزئی روبرو شدند.

قیمت گوشی موبایل

تغییرات قیمت گوشی‌‎های موبایل

در برند اپل، قیمت گوشی آیفون ۱۳ معمولی، در همان سطح ۳۶ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان، قیمت آیفون۱۳ پرومکس در سطح ۶۹ میلیون تومان و قیمت آیفون ۱۴ پرومکس نیز در حدود ۶۰ میلیون تومان، ثابت ماندند.

در گروه سامسونگ، تغییرات قیمت اندکی مشاهده شد. بر این اساس قیمت گوشی S22 ultra با افزایشی به ۴۳ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، قیمت مدل S23 ultra نیز با اندکی افزایش به سطح ۴۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. در سری اقتصادی این گروه، مدل A54 با افزایش جزئی قیمت به سطح ۱۳ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان و مدل A34 نیز به سطح ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.
در گروه شیائومی، قیمت مدل xiaomi Mi 11 ultra همان سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان را حفظ کرد. اما مدل شیائومی Redmi Note 12 pro با افزایش ناچیزی به سطح ۱۲ میلیون تومان رسید.

در گروه ناتینگفون، قیمت‌ها ثابت ماند. بر این اساس، قیمت مدل Nothing phone 1، در سطح ۱۶ میلیون و ۶۶۹ هزار تومان و ‌مدل Nothing phone 2 نیز در سطح ۳۹ میلیون تومان در حدود همان قیمت روز گذشته باقی ماند.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه موبایل

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته