تست شخصیت / یکی از درخت ها را انتخاب کن تا بگویم چه شخصیتی داری!؟


تست شخصیت / یکی از درخت ها را انتخاب کن تا بگویم چه شخصیتی داری!؟

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت منتشر شد.

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: بخش تفریح و سرگرمی چشمک تلاش دارد تا هر روز مطالب جدیدی را در حوزه خود شناسی و شناخت شخصیت در اختیار علاقمندان قرار دهد. در این مطلب نیز، یک تست شخصیتی سرگرم کننده برای شما به اشتراک گذاشته شده است. درختی را که دوست دارید یا به سوی آن جذب شدید را از بین این درختان انتخاب کنید. سپس ببینید که روان شناسان چه چیزی در مورد شخصیت شما براساس انتخابتان می گویند. با تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت همراه باشید.

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت

اگر بین بیش از یک درخت گیر کرده اید، هر دو را انتخاب کنید و نتیجه را بخوانید. وقتی نتیجه آزمایش خود را می خوانید، شاید بگویید “این من نیستم”. چرا که تا به حال کسی درباره این بعد از شخصیت شما، سخنی نگفته است. این تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت را انجام دهید و برای دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

درخت شماره ۱

در صورت انتخاب درخت شماره در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما فردی سخاوتمند و با اخلاق هستید. مدام در تلاش برای بهبود خود هستید. سرشار از میل به دستیابی برای رسیدن به هدف بوده و استانداردهای بسیار بالایی دارید. مردم ممکن است در برقراری ارتباط با شما مشکل داشته باشند، اما برای شما آسان نیست که فردی باشید که هستید.

بسیار زحمتکش هستید چرا که معتقدید باید کار کرد تا دنیا به مکانی بهتر تبدیل شود. شما ظرفیت زیادی برای دوست داشتن مردم دارید. اما ممکن است مردم به شما صدمه وارد کنند. اما با این حال، حتی اگر این کار را انجام دهند، شما به عشق خود ادامه می دهید. علیرغم همه اینها، افراد بسیار کمی هستند که قدر شما را آنطور که شایسته شماست، بدانند.

با اخلاق بودن به شما کمک می کند تا بین مردم اعتبار بیابید. همین مسئله باعث می شود که شما بتوانید جایگاه خوبی در میان مردم بیابید. به این ترتیب در آینده خواهید توانست به اسانی در امور مختلف موفق عمل کنید. خوب بودن و با اخلاق بودن، سرمایه ای است که هیچگاه از بین نخواهد رفت.

درخت شماره ۲

اگر درخت 2 را در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت انتخاب کردید: شما فردی سرگرم کننده و صادق هستید. مسئول هستید و به اطرافیانتان اهمیت می دهید. شما در زندگی کاری به صداقت اهمیت زیادی می دهید و مسئولیت های زیادی را بر عهده می گیرید. شخصیت بسیار خوبی دارید که باعث می شود مردم به راحتی به شما اعتماد کنند. شما ذهنی روشن، شوخ و چابک دارید. همیشه داستانی برای گفتن دارید.

شوخ طبعی شما باعث می شود که بتوانید دوستان زیادی پیدا کنید. دوستان خوب می توانند در زمان سختی به شما کمک کنند. به واقع دوستان خوب سرمایه ای هستند که هیچگاه از بین نمی روند. لذا تلاش کنید روح شوخ طبعی خود را حفظ کنید. البته نه آن مقدار که باعث شود که دیگران به شما بی احترامی کنند. یعنی خود را سبک نکنید تا دیگران را بخندانید.

درخت شماره 3

در صورت انتخاب درخت شماره 3 در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما فردی باهوش و متفکر هستید. افکار و ایده آل های شما مهمترین چیز در زندگی هستند. از فکر کردن به تئوری های خود و مرور آنها به تنهایی لذت می برید. شما اغلب به اخلاق فکر می کنید. سعی می کنید آنچه را که درست است انجام دهید، حتی اگر جامعه با شما مخالف باشد.

فکر کردن در امور باعث می شود که شما بهترین تصمیم را بگیرید. هر چند گاهی ممکن است بدلیل شرایط غیر قابل پیش بینی، تصمیمات شما با نتایج مناسب روبرو نشود. اما نباید فراموش کنید که تصمیمات درست همیشه نیازمند تفکر درست هستند.

درخت شماره ۴

اگر درخت شماره 4 را در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت انتخاب کردید: شما فردی با درک بالا و روحیه فیلسوف هستید. پیدا کردن شخصی مانند خودتان در اطرافتان خیلی سخت است. شما حساس و کمی عجیب و غریب هستید. اغلب شما را اشتباه می فهمند و این به شما آسیب می رساند. شما به حریم خصوصی نیاز دارید. خلاقیت شما باید شکوفا شود، چیزی که دیگران باید به آن احترام بگذارند. شما می توانید به وضوح جنبه های روشن و تاریک زندگی را ببینید. تو خیلی احساساتی هستی.

شاید احساساتی بودن، بزرگترین نکته ضعف شما باشد. این مسئله باعث می شود که گاهی تصامیم نادرست اتخاد کنید؛ چرا که تصمیمات شما براساس تفکر و تعقل نبوده است. احساساتی بودن باعث شکست در زندگی می شود و شما تلاش کنید آن را رفع کنید.

درخت شماره ۵

در صورت انتخاب درخت شماره 5 در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما اعتماد به نفس و مسئولیت پذیر هستید. شما به آزادی خود علاقه زیادی دارید. اصل زندگی شما این است که “من همیشه راه خودم را می روم”. شما خوب می دانید که چگونه برای عزیزانتان و خودتان قوی بمانید. شما می دانید که در زندگی چه می خواهید و از دنبال کردن رویاهای خود دریغ نمی کنید. تنها چیزی که از مردم انتظار دارید صداقت است. زیرا شما آنقدر قوی هستید که حقیقت را بپذیرید.

مسئولیت پذیری شرط مهم برای موفقیت است. برخی از جامعه شناسان معتقدند که کشورهای توسعه یافته زمانی پیشرفت کردند که افراد مسئولیت پذیر شدند. مسئولیت پذیرفتن در قبال رفتارها، گفتارها و عملکردها.

درخت شماره ۶

اگر درخت شماره 6 را در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت انتخاب کردید: شما فردی مهربان و احساساتی هستید. روابط شما با مردم بسیار خوب است. شما دوستان زیادی دارید و از کمک به آنها بسیار لذت می برید. شما هاله ای روشن و گرم دارید که باعث می شود افراد در کنار شما احساس خوبی داشته باشند. هر روز بر این تمرکز می کنید که چگونه خود را بیشتر ارتقا دهید. شما می خواهید جالب، منحصر به فرد و مشهور باشید. بیش از هر کس دیگری در دنیا به عشق نیاز دارید. شما حاضرید حتی کسانی را که شما را دوست ندارند دوست داشته باشید.

مهربان باش، هر چند دیگران با شما نامهربان باشند. شعاری که از کودکی به ما داده شده و تا به امروز هم مطرح است. مهربان بودن باعث می شود که افراد بیشتری را مجذوب خود کنید. این مسئله باعث می شود که بتوانید از وجود دیگران هم به نفع خود استفاده کنید.

درخت شماره ۷

در صورت انتخاب درخت شماره 7 در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما شاد و خونسرد هستید. فردی بسیار حساس و فهمیده هستید. شما شنونده خوبی هستید و می توانید بدون قضاوت به صحبت های مردم گوش دهید. معتقدید که هر کس باید زندگی خود را داشته باشد. شما برای افراد جدید و رویدادهای جدید، آغوش باز دارید. نسبت به استرس کاملا مقاوم هستید و به ندرت ناراحت می شوید. شما معمولاً فردی بسیار آرام هستید و می دانید چگونه اوقات خوبی را سپری کنید و از راه دور می مانید.

شاید گاهی وقت ها لازم باشد در برابر مشکلات زندگی خونسردی خود را حفظ کنیم. همین صفت راز موفقیت شماست. در عین حال که خونسرد هستید با شنیدن حرف های درست می توانید بهتر تصمیم بگیرید و موفق تر عمل کنید.

درخت شماره 8

اگر درخت شماره 8 را در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت انتخاب کردید: شما فردی تاثیرگذار و پرانرژی هستید. می دانید چگونه مردم را بخندانید. شما زندگی هماهنگ با کائنات دارید. شخصیتی خودجوش و مشتاق دارید. شما هرگز به ماجراجویی نه نمی گویید. اغلب مردم را غافلگیر می کنید یا حتی شوکه می کنید. همان چیزی هستید که واقعا هستید. شما همیشه با خودتان صادق هستید. شما علایق زیادی دارید و اگر به زمینه ای علاقه مند باشد، بدنبال آن می روید.

علاقمندی به داشتن یک زندگی توأم با ماجراجویی شاید خصیصه کمتر کسی باشد. اما این خصیصه در شما، قدرت شماست. شما می توانید با قرار گرفتن در یک مجموعه از این صفت خود استفاده کرده و رهبری گروه را برعهده بگیرید.

درخت شماره ۹

در صورت انتخاب درخت شماره 9 در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما فردی خوش بین و خوش شانس هستید. معتقدید که زندگی یک هدیه است و سعی می کنید تا حد امکان از آن هدیه بهترین استفاده را ببرید. شما به دستاوردهای خود افتخار می کنید. رویکرد بسیار سالمی به زندگی دارید. لیوان همیشه برای شما نیمه پر است. شما از هر فرصتی برای بخشش، یادگیری و رشد استفاده می کنید. چون معتقدید زندگی خیلی کوتاه است.

خوش شانس بودن بیشتر وقت ها در گروه تلاش ما برای بهبود زندگی اتان است. خصلت تلاش برای یادگیری چیزهای جدید می تواند، خیلی زود از شما یک انسان موفق بسازد. پس هیچگاه خسته نشوید و به راه خود ادامه دهید.


تست شخصیت / یکی از درخت ها را انتخاب کن تا بگویم چه شخصیتی داری!؟

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه روانشناسی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

بیوگرافی و عکس های محمدحسین شهریار شاعر