ماجرای مرگ بامشاد سلیمان خانی در ایلام چه بود؟ / دادستان فاش کرد


ماجرای مرگ بامشاد سلیمان خانی در ایلام چه بود؟ / دادستان فاش کرد

حوادث رکنا: دادستان ایلام، ابعاد ادعا‌های دروغ رسانه‌های ضدانقلاب درباره فوت یک جوان ایلامی را تشریح کرد.

به گزارش رکنا، در هفته‌های اخیر و همزمان با تحرکات گسترده رسانه‌های معاند جهت ایجاد التهاب در فضا‌های اجتماعی، این رسانه‌ها خبری در خصوص مرگ یک جوان ایلامی به نام بامشاد سلیمان‌خانی را با آب و تاب منتشر کردند تا بتوانند از آن در این ایام خاص بهره‌برداری کنند.

این در حالی است که مانند بسیاری از موارد مشابه دیگر، بررسی‌های دقیق نشان می‌دهد بامشاد سلیمان‌خانی در خرداد ماه امسال به دلیل برخی مشکلات خانوادگی متاسفانه اقدام به خودکشی با استفاده از قرص کرده است.

رسانه‌های معاند، اما مدعی شده‌اند این فرد در آشوب‌های سال گذشته دستگیر و در خرداد ماه امسال و چند روز بعد از آزادی، اقدام به خودکشی کرده است.

همچنین خانواده این فرد نیز در اقدامی سوال برانگیز، اقدام به انتشار مطالبی در فضای مجازی کرده‌اند که به سوژه رسانه‌های معاند تبدیل شده است.

عبدالوهاب بخشنده، دادستان مرکز استان ایلام در رابطه با جزئیات فوت بامشاد سلیمان‌خانی گفت: علت فوت بامشاد سلیمان‌خانی در گواهی فوت رسمی پزشکی قانونی، مسمومیت دارویی اعلام شده و مشخص است که این فرد با مصرف تعدادی قرص اقدام به خودکشی کرده است.

وی در رابطه با ادعا‌های مطرح شده در خصوص خودکشی بامشاد سلیمان‌خانی بعد از آزادی از زندان افزود: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد و این فرد اصلاً سابقه دستگیری و حضور در زندان نداشته است.

دادستان مرکز استان ایلام در ادامه بیان کرد: اسناد و مدارک تماس خانواده بامشاد سلیمان‌خانی با اورژانس بیمارستان و صورتجلسه پلیس با امضای خود مرحوم قبل از فوت در بیمارستان، مبنی بر اینکه قرص مصرف کرده موجود است.

در صورتجلسه کلانتری که در بیمارستان و قبل از فوت بامشاد سلیمان‌خانی تنظیم شده و متوفی آن را امضا کرده، مصرف قرص تایید شده است.

فرم پذیرش اورژانس نیز علت پذیرش بامشاد سلیمان‌خانی را مسمومیت دارویی عنوان کرده است.

رسانه های معاند

براساس پرونده پزشکی، بامشاد سلیمان‌خانی به دلیل مسمومیت دارویی در بیمارستان دهلران پذیرش و سپس به بیمارستان رازی ایلام اعزام شده است.

رسانه های معاند

همچنین بر اساس گزارش‌های موجود در زمان پذیرش در بیمارستان رازی ایلام به دلیل سطح هوشیاری پایین عملیات احیا در مورد وی انجام شده است.

طبق گزارش پزشکی قانونی، بامشاد سلیمان‌خانی ساعت ۱۸ روز ۷ خرداد ماه ۱۴۰۲ در بیمارستان فوت کرده است و روز ۸ خرداد ماه برای انجام معاینه به پزشکی قانونی ارجاع داده شده است.

همچنین براساس گزارش پزشکی قانونی در بررسی علت تامه فوت بامشاد سلیمان‌خانی، علت فوت وی مسمومیت دارویی و عوارض ناشی از آن عنوان شده است.

رسانه های معاند

طبق این گزارش نتیجه آزمایش سم‌شناسی روی نمونه‌ها، غلظت دارو‌های مصرفی در حد سمی را نشان می‌دهد.


ماجرای مرگ بامشاد سلیمان خانی در ایلام چه بود؟ / دادستان فاش کرد

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته