عکس/ جنجالی که بادیگاردهای مهران غفوریان در خیابان به پا کردند


به تازگی تصویری از رفت و آمد مهران غفوریان با بادیگارد در خیابان منتشر کرده که با واکنش های بسیاری روبرو شده است. وقت صبح – مهران غفوریان که 3 شهریور امسال 49 ساله شد، سال 73 با سریال لبخند سوم مسعود رشیدی اولین تجربه بازیگری اش را به...

به تازگی تصویری از رفت و آمد مهران غفوریان با بادیگارد در خیابان منتشر کرده که با واکنش های بسیاری روبرو شده است.

وقت صبح – مهران غفوریان که 3 شهریور امسال 49 ساله شد، سال 73 با سریال لبخند سوم مسعود رشیدی اولین تجربه بازیگری اش را به دست آورد.

او در همان اثر اول دیده شد و مورد استقبال مخاطبان تلویزیون قرار گرفت. اما اوج شهر او در مجموعه تلویزیونی زیر آسمان شهر به دست آمد.

مهران غفوریان در این سریال نقش بهروز پیرپکاجکی یا همان بهروز خالی بند را ایفا کرد. همچنین او کارگردانی این مجموعه تلویزیونی را هم برعهده داشت.

او که همچنان پس از سه دهه در اوج شهرت قرار دارد، به تازگی تصویری از او به همراه با بادیگارد منتشر شده که باعث بروز واکنش هایی شده است.

در این میان برخی کاربران گفته اند که این تصویر مربوط به سریال زخم کاری 2 است.

جنجالی که بادیگاردهای مهران غفوریان در خیابان به پا کردند

بخوانید: فکرشو می کردید پدر “مهران غفوریان” این شکلی بوده/ عکس

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان متولد 3 شهریور 1353 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد است.

پدرش ناخدای نیروی دریایی تهرانی تبار و سالها افسر نیروی دریایی بوده و در سال 1372 فوت کرده است. و مادرش معلم اهل تبریز بود یک برادر به نام مهدی دارد که از او 5 سال بزرگتر است و آهنگسازی میکند.

او در مورد هنر می گوید: هنر را از پدرم خدا بیامرزم به ارث بردم او خطاط بود، نقاش بود، آواز می خواند، تار می نواخت، که از او نقاشی برایم به ارث رسید.

برادرم مهدی نیز که 5 سال از من بزرگ تر است، تحصیلات دانشگاهی اش را در رشته موسیقی انجام داده در کل اهالی خانه ما به جز مادرم هنری هستند.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌ها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته