آرش میراحمدی درگذشت / شوک ناگهانی به بازیگران + عکس


آرش میراحمدی درگذشت / شوک ناگهانی به بازیگران + عکس

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون ساعاتی پیش درگذشت. مرجان صفابخش، همسر این بازیگر و پژمان بازغی این خبر را تایید کردند. او در برنامه‌های «خنده بازار»، «محله گل و بلبل» و سریال «بچه محل» هم بازی کرده بود....

آرش میراحمدی درگذشت / شوک ناگهانی به بازیگران + عکس

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون ساعاتی پیش درگذشت. مرجان صفابخش، همسر این بازیگر و پژمان بازغی این خبر را تایید کردند. او در برنامه‌های «خنده بازار»، «محله گل و بلبل» و سریال «بچه محل» هم بازی کرده بود.

درگذشت آرش میراحمدی

آرش میراحمدی درگذشت / شوک ناگهانی به بازیگران + عکس

آرش میراحمدی متولد ۴ تیر ماه ۱۳۵۰ در فراشبند استان فارس و فارغ‌التحصیل لیسانس رشته هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبایی دانشگاه تهران بود که علاوه بر بازیگری، کار نویسندگی و کارگردانی هم می‌کرد.

دلیل فوت آرش میراحمدی

آرش میراحمدی با بیماری سرطان مبارزه می‌کرد، از مدتی قبل به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان بستری و تحت مراقبت‌های ویژه بود. او تحت درمان و گذراندن مراحل شیمی درمانی بود که دکتر متوجه شد که سطح زردی‌اش بسیار بالاست و باید سریعاً بستری می‌شد تا به‌وسیله (ای آر سی پی) به جهت دفع سموم در کیسه صفرا استنت‌گذاری شود. با این همه پس از گذراندن چند روز و بهبود وضعیت وترخیص از بیمارستان، میراحمدی بار دیگر به بیمارستان برده شد و به کما رفت و متاسفانه عصر امروز جان خود را از دست داد.

همسر آرش میراحمدی

آرش میراحمدی اردیبهشت سال ۷۴ با خانم مرجان صفابخش (طراح صحنه و لباس) ازدواج کرد که در آن زمان او ۲۳ ساله و همسرش ۱۷ ساله بود.ثمره این زندگی موفق دو فرزند (یک دختر) به نام کارمانیا و (یک پسر) به نام آرشام است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌های هنری

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


فیلم نامتعارف رقص پر عشوه مریم مومن ! / خانم بازیگر هم رد داد !