کشف برانکو در پرسپولیس به کانادا رفت


کشف برانکو در پرسپولیس به کانادا رفت

۱ مهر ۱۳۹۷ روزی بود که آدام همتی با گلزنی مقابل سپیدرود فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داد اما این درخشش ادامه دار نبود.

آدام همتی بازیکن جوانی که در فصل ۹۶ به دلیل جذابیت هایی متعدد که داشت سر زبان ها افتاده بود و همه منتظر ظهور یک ستاره جوان در پرسپولیس و فوتبال ایران بودند.

همتی بازیکن دو رگه ایرانی-کانادایی بود که به واسطه نام پدربزرگ خود سعید راد بازیگر سینما و تلوزیون خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و عملکرد او زیر ذره‌بین رفت. او اولین بازی خود را در ۱۰ آذر ۱۳۹۶ برای پرسپولیس انجام داد، در روزی که سرخها ۴-۰ ذوب آهن را شکست داده بودند، به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شد. آدام مجموعا ۱۲ بازی برای پرسپولیس انجام داد و ثمره آن یک گل در دیدار مقابل سپیدرود بود، او ۱ مهر ۱۳۹۷ اولین گل خود را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

کشف برانکو در پرسپولیس به کانادا رفت

تک گل همتی اما گل به یادماندنی بود، در روزی که سرخ‌ها هرچه زدند به در بسته خورد، آدام همتی در دقیقه ۸۱ جانشین امید عالیشاه شد و دقیقه ۹۰ بازی با سوپرشوتی که به سمت دروازه سپیدرود شلیک کرد تک گل سه امتیازی سرخ‌ها را به ثمر رساند تا از او به عنوان ستاره آینده پرسپولیس نام ببرند.

اما عمر فوتبالی همتی طولانی نبود و این گل آخرین گل او در لیگ ایران بود، او پس از جدایی از پرسپولیس و به نفت مسجد سلیمان پیوست و در آنجا هم توفیقی نداشت و به باشگاه سومقابیت آذربایجان پیوست، او در این باشگاه هم موفق نبود و خیلی زود از فوتبال فاصله گرفت.

همتی در حال حاضر در کشور کانادا مشاور املاک است و به طور کلی از فوتبال فاصله گرفته.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فوتبال داخلی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


تعبیر خواب آب در خانه | دیدن پر شدن خانه ای از آب در خواب یعنی چه؟