عکس/ نبیل باهویی به جای تمرین پرسپولیس به مکه رفت!


منتشر شدن تصویری خاص از نبیل باهویی بازیکن تازه تیم پرسپولیس با لباس احرام در مکه مکرمه سوژه جنجالی کاربران فضای مجازی شده است. وقت صبح- بالاخره پس از هفته‌ها جنجال نبیل باهویی مهاجم مراکشی سوئدی به عنوان آخرین خرید باشگاه پرسپولیس با...

منتشر شدن تصویری خاص از نبیل باهویی بازیکن تازه تیم پرسپولیس با لباس احرام در مکه مکرمه سوژه جنجالی کاربران فضای مجازی شده است.

وقت صبح- بالاخره پس از هفته‌ها جنجال نبیل باهویی مهاجم مراکشی سوئدی به عنوان آخرین خرید باشگاه پرسپولیس با قراردادی یک ساله رسما قرمز پوش شد.

البته نکته عجیب این انتقال پر سر و صدا اخباری است که در رابطه با نارضایتی یحیی گل محمدی از پیوستن این بازیکن به تیم پرسپولیس در برخی رسانه‌ها منتشر شده است.

اما خبرها حاکی از این است که سرمربی سرخ پوشان پس از کش و قوس فراوان بالاخره به حضور این بازیکن سوئدی در میان نفرات پرسپولیس رضایت داده است.

عکس/ نبیل باهویی به جای تمرین پرسپولیس به مکه رفت!با این وجود هنوز برخی از پیشکسوتان مطرح پرسپولیس و هواداران این تیم اعتقاد دارند این مهاجم نه چندان معروف صرفا به جهت مورد تایید بودن رضا درویش به این باشگاه اضافه شده است.

در همین رابطه از ساعاتی گذشته انتشار تصویری متفاوت از این بازیکن در لباس احرام مکه باعث تعجب طرفداران پرسپولیس شده است.

هر چند بررسی‌های ما نشان می دهد که این تصویر متعلق به سال ۲۰۱۶ می باشد که این مهاجم ۳۲ ساله برای انجام مناسک حج راهی سفر مکه شده بود.

بخوانید: عکس/اگر پرسپولیس برنده می شد، هادی چوپان چه هدیه ای به مردم ایران می داد؟

قیمت واقعی نبیل باهویی مشخص شد؛ ۳۸۰هزار دلار

رضا درویش و باشگاه پرسپولیس به دلیل مشکل سقف بودجه نمی‌توانستند مهاجم خارجی بالای ۴۰۰هزار دلار بخرند و برهمین اساس در آخرین فرصت نقل و انتقالات نبیل باهویی به تهران آمد.

تیم فوتبال پرسپولیس در ساعات پایانیِ فرصت ویرایش فهرست آسیایی خود توانستند نبیل باهویی مهاجم مراکشی سوئدی را به خدمت بگیرند تا بلکه این بازیکن بتواند باری از روی دوش خط حمله گل‌نزن پرسپولیس بردارند.

جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید قیمت ۳ گزینه اصلی یحیی گل‌محمدی برای تقویت خط حمله این تیم بالای یک میلیون دلار بودند در حالی که به گفته یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس نبیل باهویی با رقم ۳۸۰هزار دلار، قرمزپوش شد!

این مهاجم سوئدی با آماری نومیدکننده در شرایطی جذب پرسپولیس شد که باشگاه برای خرید او با یحیی گل‌محمدی هماهنگ نکرده بود! سرمربی پرسپولیس که با شنیدن خبر خرید مهاجم خارجی بدون هماهنگی و نظر خودش حسابی شوکه شده بود، اجازه نداد مهاجم سوئدی در تمرین تیمش شرکت کند.

در ادامه هم عنوان شد که نبیل باهویی دچار سرماخوردگی شده و در هتل المپیک در بستر بیماری افتاده است. بر همین اساس گل‌محمدی برای جلوگیری از سرایت ویروس به سایر بازیکنان از حضور این مهاجم ممانعت به عمل آورده است. این درحالی است که اصل ماجرا ناراحتی و عصبانیت شدید یحیی بابت خرید بدون هماهنگی خودش بوده است.

آخرین پیگیری‌های خبرنگار خبرورزشی اما نشان می‌دهد که با اصرار دوستان مشترک درویش و یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس کوتاه آمده و برای حضور مهاجم سوئدی در تمرینات قرمزپوشان چراغ سبز نشان داده است.

منبع: خبرورزشی

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌ها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


تعبیر خواب زن عریان و لخت بودن