عکس/ اعتراف عجیب نازنین ملایی؛ بخاطر کل کل با پدرم وارد تیم ملی شدم!


نازنین ملایی قایقران گیلانی تیم ملی در مصاحبه ای جنجالی مدعی شده که به واسطه لجبازی و کل کل با پدرش وارد تیم ملی رویینگ ایران شده است. وقت صبح- در ساعات گذشته نازنین ملایی قایقران گیلانی عضو تیم ملی روئینگ چهار‌نفره کشورمان موفق به کسب...

نازنین ملایی قایقران گیلانی تیم ملی در مصاحبه ای جنجالی مدعی شده که به واسطه لجبازی و کل کل با پدرش وارد تیم ملی رویینگ ایران شده است.

وقت صبح- در ساعات گذشته نازنین ملایی قایقران گیلانی عضو تیم ملی روئینگ چهار‌نفره کشورمان موفق به کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژوی چین شد.

این ورزشکار انزلی چی از امیدهای اصلی ایران برای عنوان طلایی بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو بود.

ولی او صبح امروز در رقابت با نمایندگان سایر کشورها با زمان ۶ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۸۲ صدم ثانیه توانست عنوان دوم این مسابقات را کسب کند.

البته مهسا جاور، زینب نوروزی و فاطمه مجلل نیز نازنین ملایی را در فینال A بازی‌های آسیایی هانگژو چین همراهی می کردند.

عکس/ اعتراف عجیب نازنین ملایی؛ بخاطر کل کل با پدرم وارد تیم ملی شدم!اما نازنین ملایی از جمله ورزشکاران زن ورزش کشور است که در چند سال گذشته با عملکرد درخشان و توانمند بودن اش همواره در مرکز توجه کاربران شبکه های اجتماعی بوده است.

با این وجود نکته جالب توجه زندگی ورزشی این قهرمان محبوب گفته های متفاوتی است که او از نحوه ورودش به تیم ملی قایقرانی ایران بیان می کند.

چرا که او بارها در مصاحبه‌های اش اعلام کرده است که به دلیل مخالفت‌های شدید پدرش با این رشته ورزشی از روی لجبازی و کل کل راهی تیم ملی شده است!

بخوانید: عکس/ سپهر حیدری جنتلمن بودن حسین کلانی را به رخ رضا درویش کشید!

نازنین ملایی: رقابتی با چین نداشتیم که بتوانیم کل‌کل کنیم/ نه ناراحتم، نه خوشحال!

مدال‌آور نقره ایران در ماده رویینگ چهارنفره سنگین‌وزن زنان در مورد از دست رفتن فرصت کسب مدالش در روز گذشته مسابقات رویینگ سبک‌وزن دونفره و اینکه امروز موفق به کسب مدال نقره شد، بیان کرد: می‌توانم بگویم نه خوشحالم و نه ناراحت؛

چرا که طبق حرف‌ها در فضای مجازی و مصاحبه‌های تلویزیونی که دیدم اصلا نیازی نیست واقعیت را از زبان خودم بگویم و واقعیت‌ها در نتایج مسابقات وجود دارد و همه مردم ‌می‌توانند آن را ببینند.

ملایی درباره صحبت‌های مطرح‌شده عنوان کرد: صحبت‌هایی مطرح شده بود که هزار متر اول را خیلی فشار آوردیم و در هزار متر دوم ریتم مسابقه از دست رفت؛ در صورتی که نتایج مسابقات وجود دارد و مشخص است که از همان ابتدا با چین رقابتی نکردیم؛ چرا که چین در ۵۰۰ متر اول رفت و ما فقط در حال حفظ جایگاه خود بودیم.

او ادامه داد: خدا را شکر زمان ما با زمان دونفره سنگین‌وزن هم یکی شده است با این تفاوت که در دونفره سبک‌وزن از نفر دوم یک ثانیه فاصله داشتیم با اینکه نفر چهار بودیم و نفر پنجم نیز یک ثانیه با ما فاصله داشت. این یعنی از نفر دوم تا پنجم ۱.۵ ثانیه فاصله داشتیم یعنی هر چهار قایق از دوم تا پنجم با هم رد شدند و ما با نفر سوم ۰.۲۶ ثانیه فاصله داشتیم.

مدال‌آور نقره ایران در ماده رویینگ چهارنفره سنگین‌وزن زنان افزود: همین زمان را در دونفره سنگین‌وزن داشتیم و با فاصله زیادی رد شدند. تمام نتایج ثبت شده است و هر دو قایق چین اول شدند و ما هیچ رقابتی با چینی‌ها نداشتیم که بخواهیم با آنها کل‌کل کنیم که در پایان مسابقه کم بیاوریم.

منبع: ایسنا

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌ها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


آگهی متفاوت درخواست ازدواج در سطح شهر+عکس