عکس/ غوغای جورجینا رودریگرز با پرچم عربستان همه را میخکوب کرد


انتشار تصویر متفاوتی از حضور پر سر و صدای جورجینا در مراسم روز ملی عربستان با لباسی به شکل پرچم عربستان توجه کاربران شبکه های اجتماعی را جلب کرده است. به گزارش وقت صبح، جورجینا رودریگس مدل آرژانتینی و شریک زندگی کریستیانو رونالدو، این...

انتشار تصویر متفاوتی از حضور پر سر و صدای جورجینا در مراسم روز ملی عربستان با لباسی به شکل پرچم عربستان توجه کاربران شبکه های اجتماعی را جلب کرده است.

به گزارش وقت صبح، جورجینا رودریگس مدل آرژانتینی و شریک زندگی کریستیانو رونالدو، این هفته در حال خرید در برند سعودی عطر Laverne در ریاض با پوشیدن عبایی سبز به مناسبت روز ملی عربستان دیده شد.

نامزد رونالدو نیز همانند کریسیتانو در برنامه ویژه‌ای در این روز شرکت کرد و لباس متفاوت و همسو با فرهنگ عربستان سعودی را برای شرکت در این جشن ملی انتخاب کرده بود.

جورجینا قبلاً با برچسب عطر سعودی در کمپینی در ماه مارس همکاری کرده بود که عطر Blue Laverne را تبلیغ می‌کرد.

عکس/ غوغای جورجینا رودریگرز با پرچم عربستان همه را میخکوب کرددر این کلیپ، او به سوالات صریح در مورد حضور خود در پادشاهی عربستان پاسخ داد.

این زن آرژانتینی در خصوص زندگی در ریاض گفت: «من در این کشور احساس امنیت می‌کنم و واقعاً از ارزش‌های خانوادگی آن قدردانی می‌کنم.

از اینکه توانستم با این منطقه زیبا ​​روی زمین ارتباط برقرار کنم، بسیار خوشحالم. قدرت و جادویی که در صحرای عربستان وجود دارد باورنکردنی است.

منبع: خبرورزشی

بخوانید: ویدئو/ جورجینا روز ملی عربستان را جشن گرفت

خرج عجیبی که جورجینا روی دست رونالدو گذاشت!

به گزارش وقت صبح، در روزهای گذشته حضور پرحاشیه فوق ستاره تیم ملی پرتغال در ایران سبب شده بود که تمامی حواس ها در نقاط مختلف جهان به او معطوف شود.

همین امر باعث شده بود که در چند روز اخیر فعالیت های حاشیه ای و خبرساز جورجینا نامزد مشهور رونالدو در فضای مجازی کمی نادیده گرفته شود.

البته این مدل آرژانتینی در این روزها هم طبق روال همیشگی زندگی لاکچری اش با نمایش فعالیت های روزمره اش توجه مخاطبین اش را جلب کرده است.

هر چند یکی از عجیب ترین اقدامات نمایشی جورجینا در شبکه های اجتماعی حرکتی بود که در روز بازی یاران رونالدو و تیم پرسپولیس توسط او انجام گرفت.

نامزد پرحاشیه رونالدو در این روز به خصوص با انتشار یک استوری متفاوت نشان داد که در حال خرید کردن با حجم بسیار گسترده ای از برند های مشهور جهانی در عربستان است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌ها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


آگهی متفاوت درخواست ازدواج در سطح شهر+عکس