دلیل عجیب و بحث برانگیز انصراف مشکات الزهرا صفی از مسابقات هانگژو!


دلیل عجیب و بحث برانگیز انصراف مشکات الزهرا صفی از مسابقات هانگژو!

اشرف گنجویی نایب رییس بانوان فدراسیون تنیس، دلیل انصراف ملی پوش جوان تیم ملی تنیس را از مسابقات کسالت و سرماخوردگی این ورزشکار اعلام کرد. به گزارش وقت صبح، فریده اشرف گنجویی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس درباره عملکرد مشکات‌الزهرا صفی...

اشرف گنجویی نایب رییس بانوان فدراسیون تنیس، دلیل انصراف ملی پوش جوان تیم ملی تنیس را از مسابقات کسالت و سرماخوردگی این ورزشکار اعلام کرد.

به گزارش وقت صبح، فریده اشرف گنجویی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس درباره عملکرد مشکات‌الزهرا صفی در نخستین دیدارش در مسابقات تنیس بازی‌های آسیایی هانگژو و شکست مقابل حریف چین تایپه‌ای، اظهار داشت: صفی ماه‌ها است که تمرین می‌کند و در یک سال اخیر شدیدتر تمریناتش را پیگیری و طوری برنامه‌ریزی کرد که با آمادگی کامل به مسابقات وارد شود.

وی ادامه داد: به هر حال ممکن است در مسیر هر ورزشکاری فراز و نشیب به وجود بیاید، مشکات هم در چند روزی که وارد دهکده مسابقات شد طی روزهای گذشته احساس سرماخوردگی داشت که پزشکان دارو برایش تجویز کردند.

این موضوع روی‌ کارش تأثیرگذار بود، چون کمی تب داشت که روی عملکردش تأثیرگذار بود.نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس تصریح کرد: او در این چند روز دارو مصرف می‌کرد اما‌ با تمام توانش در مسابقه حاضر شد. این انتظار را داشتیم که بهترین خودش باشد اما به خاطر کسالت از ادامه مسابقه انصراف داد.

گنجویی افزود: صفی با قرعه سختی روبرو و با یکی از بهترین و مطرح‌ترین بازیکنان حاضر در این مسابقات در دور اول مواجه شد. رویارویی با چنین بازیکن باتجربه‌ای سخت بود و حریف توانمندی‌های بسیار بالایی داشت و باتجربه بود.

اما‌ به هر حال رویارویی با چنین بازیکنانی هم می‌تواند به افزایش سطح کیفی ورزشکاران کمک کند که امیدواریم مشکات هم از این تجربه در بازی‌های بعدی به خوبی استفاده کند.

منبع: فوتبالی

بخوانید: عکس/ غوغای جورجینا رودریگرز با پرچم عربستان همه را میخکوب کرد

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌ها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


عاشقی زیباترین خانم فوتبالیست جهان به رونالدو / جورجیا جذابتر است یا ماریا !