حرف جنجالی “امیر تتلو”: من عاشق سحر نشدم فقط می خواستم با او…!


حرف جنجالی “امیر تتلو”: من عاشق سحر نشدم فقط می خواستم با او…!

در این مطلب می توانیم حرف های صادقانه امیر تتلو را که گفته بود عاشق سحر نیست را مرور کنیم. به گزارش وقت صبح، مدتها قبل امیر مقوصودلو ملقب به تتلو در یک اظهار نظر مطرح کرد که عشق وجود ندارد و زمانی هم که با سحر قریشی زندگی می کرد همین...

در این مطلب می توانیم حرف های صادقانه امیر تتلو را که گفته بود عاشق سحر نیست را مرور کنیم.

به گزارش وقت صبح، مدتها قبل امیر مقوصودلو ملقب به تتلو در یک اظهار نظر مطرح کرد که عشق وجود ندارد و زمانی هم که با سحر قریشی زندگی می کرد همین حرفها را زد.

امیر تتلو در این‌باره نوشت:

“نظرم هنوزم راجع به ازدواج و بچه‌دار شدن همونه که بارها و بارها گفتم و به نظرم عشق وجود نداره و بالاخره یه روزی آدما از هم جدا میشن. اما اینا دلیل نمیشه که حاج خانم رو دوست نداشته باشم.

من امروز ایشون رو اونقدری دوست دارم که گذشته ش برام مهم نباشه و اونقدری برام جذاب و کامل هستن که نخوام به شخص دیگه‌ای فکر کنم.

و راجع به فردا و روزای آینده و راجع به اینکه چی پیش میاد هم هیچی نمیدونم مثل شما که نمی‌دونید. ترجیح میدم آینده‌‌ی خودم و ایشون رو به دست طبیعت بسپرم ولی خب برای بهتر شدنش هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم!

در ضمن ایشون هم انقدری من رو دوست دارن که گذشتم براشون مهم نباشه! به نظر من اتفاقا آدما هرچی عین من پرونده شون سیاه‌تر باشه بخشیدنشون عشق بیشتری می‌خواد. دقت کنید!

اگه گذشته من از نظر شما سیاه هستش پس ایشون اگه واقعا دوستم نداشت نمی‌تونست گذشته سیاهمو نادیده بگیره. خیلی باید یکی رو دوست داشته باشی که این همه حرف مردم رو به جون بخری و بازم طرف رو بخوای و البته همه اینا به شما ربطی نداره ولی میگم که ذهنتون باز شه تو زندگی‌های خودتون استفاده کنید از این بحث‌ها.”

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌های هنری

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


دانلود کتاب کار دیکته شب اول ابتدایی - کتاب گاج