عکس/ استوری عاشقانه و خاص مجتبی جباری برای همسرش


مجتبی جباری ستاره قدیمی و محبوب استقلال با انتشار یک استوری عاشقانه در صفحه اینستاگرام اش زادروز همسرش را به طور متفاوتی تبریک گفته است. وقت صبح- مجتبی جباری از پیشکسوتان محبوب باشگاه استقلال است که از زمان بازیگری اش در زمین فوتبال...

مجتبی جباری ستاره قدیمی و محبوب استقلال با انتشار یک استوری عاشقانه در صفحه اینستاگرام اش زادروز همسرش را به طور متفاوتی تبریک گفته است.

وقت صبح- مجتبی جباری از پیشکسوتان محبوب باشگاه استقلال است که از زمان بازیگری اش در زمین فوتبال همواره در نزد طرفداران استقلال از محبوبیت خاصی برخوردار بود.

البته حالا چند ماهی است که این ستاره شناخته شده با همراهی همسرش کتابفروشی بزرگی را در تهران افتتاح کرده که در این مدت کوتاه با استقبال گسترده ای مواجه شده است.

البته مجتبی جباری از دیرباز همیشه به حوزه فرهنگ و هنر علاقه مند داشته و از معدود بازیکنان فوتبال بوده که در این مسیر فعالیت های زیادی را هم انجام داده است.

در همین رابطه حالا هشت جنجالی و پیشین آبی پوشان با انتشار تصویری عاشقانه در صفحه شخصی اش زادروز همسرش را به شکل متفاوتی تبریک گفته است.

عکس/ استوری عاشقانه و خاص مجتبی جباری برای همسرش

بخوانید: عکس/ حمله جنجالی شهربانو منصوریان به شبکه ورزش

تصویری حیرت انگیز از مجتبی جباری و همسرش در دنیای کتاب ها

به گزارش وقت صبح، از ماه پیش تا کنون افتتاح یک کتابفروشی در تهران توسط مجتبی جباری ستاره قدیمی آبی پوشان توجه خیلی عظیمی از علاقه مندان به حوزه کتاب را جلب کرده است.

این پیشکسوت فوتبال که در میان اهالی فوتبال به یکی از کتابخوان ترین ورزشکاران شهرت دارد در این اقدام فرهنگی حالا به یکی از فعال ترین چهره های عرصه کتاب بدل شده است.

البته حضور چهره های مشهور هنری و ادبی کشور در این مدت کوتاه در کتابفروشی جباری یکی از نکات بارز راه اندازی این مکان فرهنگی است.

در همین خصوص حالا انتشار تصویر جالبی از حضور متفاوت ستاره اسبق استقلال و همسرش عقیق فراهی در میان انبوهی از کتاب ها و مجلات قدیمی سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌ها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


دانلود آهنگ دوباره نخوابیدم افکار پریشون ریمیکس اینستا