عکس/ اعتراف دردناک لیونل مسی و همسرش درباره حذف یک عضو خانواده


لیونل مسی گفته که انتقال او به لیگ آمریکا باعث شد که او و همسرش یک تصمیم تلخ را در مورد یکی از اعضای خانواده خود بگیرند. وقت صبح- فوق‌ ستاره آرژانتینی فاش کرده که آنها مجبور شدند سگ قدیمی و وفادار خود را که سالها در خانه آنها زندگی...

لیونل مسی گفته که انتقال او به لیگ آمریکا باعث شد که او و همسرش یک تصمیم تلخ را در مورد یکی از اعضای خانواده خود بگیرند.

وقت صبح- فوق‌ ستاره آرژانتینی فاش کرده که آنها مجبور شدند سگ قدیمی و وفادار خود را که سالها در خانه آنها زندگی می‌کرده در خانه خود در بارسلونا بگذارند و به آمریکا نبرند.

تصمیم برای همراه نبردن سگ لیونل مسی به اسم هالک که به گفته خودش عضوی از خانواده او به حساب می‌آید به این دلیل بوده که این سگ هفت ساله دچار بیماری بوده است.

«میگه گراندوس» کمدین آرژانتینی در گفت‌وگویی که با مسی در هفته گذشته داشت این موضوع را فاش کرد.

در واقع او در پی یک شوخی با مسی متوجه شد که هالک در خانه مسی نیست و از این موضوع شگفت‌زده شد: «من از لئو پرسیدم که سگشان کجاست و او گفت: در بارسلونا گذاشتیمش. هالک آنجا است. یک مقدار سنش بالا رفته و مجبور شدیم او را در خانه ای که در بارسلونا داریم بگذاریم.»

مسی در سال ۲۰۱۶ هالک را به عنوان یک حیوان خانگی به خانواده خود آورد و عکس آن را در که در آن زمان یک سگ کوچک بود در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «عضو جدید از خانواده من. ممنونیم به خاطر این هدیه زیبا.»

عکس/ اعتراف دردناک لیونل مسی و همسرش درباره حذف یک عضو خانوادهاو و همسرش آنتونلا هر از گاهی عکسی از این سگ که روز به روز هم در حال بزرگتر شدن بود منتشر می‌کردند اما آنها این کار را از سال ۲۰۲۱ زمانی که مسی به پاری‌سن‌ژرمن رفت دیگر انجام ندادند.

مسی در مصاحبه با گراندوس گفته که سفرهای هوایی برای هالک در این مرحله از زندگی اش ضرر دارد و اینکه او بیشتر نیاز دارد که به خواب برود و استراحت کند.

سگهای نژاد بورد ماستیف (که هالک هم یکی از آنهاست) می‌توانند قدی تا ۷۰ سانتیمتر و وزنی حدود ۶۰ کیلیوگرم داشته باشند. طول عمر آنها نیز معمولا بین ۵ تا ۸ سال است که البته برخی تا ۱۱ سال هم می‌رسند.

در حال حاضر هالک در خانه مجلل مسی در بارسلونا که در فاصله ۲۰ کیلومتری ورزشگاه نوکمپ قرار دارد از سوی خدمه خانه نگهداری می‌شود.

منبع: خبرورزشی

بخوانید: عکس/ استوری عاشقانه و خاص مجتبی جباری برای همسرش

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌ها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

عکس | مارال بنی‌آدم و همسرش کنار آتش