آغاز پروژه ساخت ورزشگاه جدید در تهران به دستور رئیسی


آغاز پروژه ساخت ورزشگاه جدید در تهران به دستور رئیسی

وزیر ورزش ایران از ساخت ورزشگاهی در تهران به دستور ابراهیم رئیسی خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، ابراهیم رئیسی، روز چهارشنبه در نشست هیئت دولت از وزیر ورزش و جوانان و نیز معاون اجرایی رئیس جمهور خواست تا موضوع ساخت ورزشگاه جدید در تهران برای رفع نیاز‌های ورزشی جوانان را به‌طور جدی پیگیری کنند.
در این نشست، کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان ایران، دستور رئیس جمهور برای ساخت یک ورزشگاه مناسب در تهران را زمینه‌ساز افزایش نشاط جوانان دانست و از آغاز مقدمات مطالعاتی و جایابی محل ساخت این ورزشگاه، خبر داد.
چند روز پیش وزیر ورزش و جوانان گفته بود: "یک ورزشگاه خاص فوتبال خواهیم داشت و مجموعه سالن‌های تمرینی و مسابقات برای رشته‌های مختلف ورزشی نیز احداث خواهد شد. با همکاران نشست‌هایی را برگزار کردیم و قرار بر این شد در مرحله اول زمینی به مساحت ۲۰ تا ۳۰ هکتار در نقاط مختلف تهران توسط مشاوران و کارشناسان بررسی شود و بهترین مکان به لحاظ دسترسی، فرودگاهی و هتل مدنظر قرار بگیرد."
وزیر وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: "البته کار بسیار بزرگی است و می‌طلبد همه ارکان دولت به کمک مجموعه ورزش کشور بیایند. رئیس جمهور در حضور دکتر منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید زیادی به تامین بودجه داشتند و البته از ظرفیت‌های بخش خصوصی هم در این رابطه استفاده خواهیم کرد تا ساخت مجموعه‌ای در خور و شان ملت ایران آغاز شود. این یک کار ملی است و همه ارکان دولت باید کمک بدهند. آقای زاکانی شهردار تهران هم برای کمک اعلام آمادگی کردند و برای شناسایی زمین و تامین زیرساخت‌ها و امکاناتی که شهرداری می‌تواند به کمک ما بیاید، حتما به کمک شهرداری نیاز داریم."

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


175 سوال جرات و حقیقت برای دختران و پسران + ایده عاشقانه