عذرخواهی معاون رئیس‌جمهور از گندمکاران


عذرخواهی معاون رئیس‌جمهور از گندمکاران

رکنا اقتصادی: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن عذرخواهی از گندم‌کاران اعلام کرد که مطالبات باقیمانده آن‌ها تا پایان مهرماه پرداخت می‌شود.

داود منظور روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در تبصره ۱۴ بودجه حدود ۱۰۴ همت برای خرید گندم پیش‌بینی شده بود که تاکنون ۱۱۵ همت پرداخت انجام دادیم.خرید زیادی انجام دادیم و باید ۱۵۰ همت پرداخت کنیم که ۴۰ همت باقی مانده است.

وی خاطرنشان کرد: قول داده بودیم تا آخر شهریور تسویه کنیم، با توجه به اینکه منابع لازم در بودجه پیش بینی نشده بود، مجوزهایی را برای جابجایی منابع و بودجه گرفتیم تا منابع را جابجا و تا آخر مهرماه تمام مطالبات را پرداخت کنیم. برای تاخیر در تحقق وعده هم از گندمکاران عذرخواهی می‌کنیم.

در زمان بندی قانونی لایحه بودجه ۱۴۰۳ تقدیم مجلس خواهد شد

وی در مورد روند تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۳ گفت: سازمان برنامه و بوددجه بخشنامه‌های بودجه ۱۴۰۳ را با امضای رییس جمهور ابلاغ کرد، تکالیف و زمان بندی‌های همه دستگاه ها تعیین شده است. ستاد بودجه سازمان نزدیک به دو ماه است، که فعال شده و ۷ جلسه تشکیل داده است.سازمان برنامه چارچوب کلی بودجه ۱۴۰۳ را آماده کرده و در زمان بندی قانونی ،مرحله اول تقدیم بودجه را انجام خواهیم داد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به سوالی در خصوص ارتباط بودجه ۱۴۰۳ با برنامه هفتم توسعه گفت: بودجه بر اساس سیاست های ابلاغی برنامه هفتم تصویب می شود، کلیات لایحه دولت در مجلس رای آورده و احکام پیشنهادی دولت جاری خواهد بود.

منظور در خصوص میزان تخصیص بودجه عمرانی در ۶ ماهه اول سال گفت: ۵۰ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی در ۶ ماه اول سال تخصیص پیدا کرده است و پیش بینی ما این است که تا اخر سال حداقل ۳۰۰ هزار میلیارد بودجه عمرانی تخصیص خواهد یافت. علت اینکه در نیمه اول سال کمتری داشتیم این بود که ۷۰ هزار میلیارد تومان در اسفندماه بودجه عمرانی به دستگاه‌های اجرایی تخصیص دادیم که در حساب دستگاه‌ها باقی مانده بود و دستگاه‌ها می توانستند تا شهریور ماه هزینه کنند لذا برآورد ما این است تا شهریور ماه ۱۲۰ هزار میلیارد تومان در پروژه های عمرانی هزینه شده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا دولت برای تامین بودجه جاری مخصوصا حقوق کارمندان مشکلی دارد یا خیر گفت: بودجه جاری مشکل خاصی ندارد.

منبع: ایرنا


عذرخواهی معاون رئیس‌جمهور از گندمکاران

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

جملات صبح بخیر عاشقانه؛ اس ام اس صبح بخیر عاشقانه، متن صبح بخیر عاشقانه و صمیمانه