سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردند


سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردند

چهارمین روز در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی در شرایطی برای ورزش ایران پیگیری خواهد شد که انتظار می رود در این روز بر تعداد مدال های طلای کاروان کشورمان اضافه شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت(طبنا)کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نام «شهید حججی» و شعار «ایمان - ایران - افتخار» در نوزدهمین دوره از بازی‌های آسیایی شرکت کرده است، در سه روز ابتدایی این بازی‌ها به ۱۰ مدال دست پیدا کرد و در جدول توزیع مدال‌ها در رده دهم قرار گرفت.

نتایج ورزشکاران ایران در روز چهارم در این گزارش تکمیل خواهد شد.

مدال نقره بر گردن زهرا کیانی

زهرا کیانی در بسته جین‌شو-چیانگ‌شو تالو (ووشو) به مصاف حریفان خود رفت و با نمره ۱۹.۴۳۶ به مدال نقره تالو دست یافت. در این فرم ورزشکار چینی با امتیاز ۱۹.۶۰۰ اول شد و نماینده ویتنام با نمره ۱۹.۴۲۶ در رتبه دوم ایستاد و مدال نقره را کسب کرد.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندزهرا کیانی بانوی نقره ای ووشو ایران

صعود تیم ملی هندبال به مرحله بعد

تیم ملی هندبال مردان ایران در آخرین بازی از مرحله گروهی نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی هانگژو و در دیداری سنگین و نزدیک برای صعود به دور دوم برابر تیم عربستان قرار گرفت و با تساوی ۲۳ به ۲۳ برابر این تیم به مرحله بعد صعود کرد.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندهندبال ایران در جدال سخت با عربستان مجوز صعود گرفت

پیروزی تیم بسکتبال سه نفره برابر ژاپن

تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران که برابر کره جنوبی شکست خورده بود و مالدیو را مغلوب خود کرده بود، امروز چهارشنبه با شکست ۲۲ بر ۱۳ تیم ژاپن مسیر خود را برای صعود به دور دوم بازی‌های آسیایی هموار کرد.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندصحنه‌ای از دیدار تیم‌های بسکتبال سه نفره ایران و ژاپن

متین رضایی به مدال برنز رسید

متین رضایی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان پس از یک دور استراحت در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف «کورمانالیف» از قرقیزستان رفت. وی در این مبارزه با حساب دو بر صفر به پیروزی رسید. رضایی در مرحله یک چهارم نهایی رو در روی چنمینگ ژیائو از چین قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر یک مقابل حریف خود به پیروزی دست یافت و ضمن راهیابی به نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد. ملی پوش کشورمان در مرحله نیمه نهایی برابر حریفی از اردن شکست خورد به مدال برنز رسید.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندصحنه‌ای از مبارزه متین رضایی در رقابتهای تکواندو

شناگر ایران پنجم شد

مهرشاد افقری شناگر ۲۱ ساله تیم ملی در گروه چهارم مقدماتی با زمان ۵۴.۰۷ بین ۸ شناگر پنجم شد. افقری با ثبت این زمان در میان ۲۹ شناگر ماده ۱۰۰ متر پروانه در جایگاه سیزدهم قرار گرفت و از صعود به فینال بازماند.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندشناگران ایران در این بازی‌ها به مدالی نرسیدند

میرحسینی مدال برنز را برگردن آویخت

در وزن ۶۷- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در دور نخست به مصاف «باس نت» از نپال رفت و با برتری ۲ بر صفر راهی مرحله بعد شد. او در راند نخست این مبارزه ۱۴ بر ۱ پیروز شد و در راند دوم نیز ۹ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دیدار مرحله یک چهارم نهایی مقابل جولیانا الصادق از اردن دارنده مدال رقابت های جهانی و طلا و نقره گرندپری به پیروزی رسید و ضمن صعود به نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد اما در این مرحله نتوانست حریف ازبک را شکست دهد و با مدال برنز به کار خود پایان داد.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندملیکا میرحسینی در رقابتهای تکواندو

پایان کار نمایندگان تفنگ ۵۰ متر بدون مدال

در مرحله مقدماتی رقابت‌های تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان که با حضور ۴۴ نفر برگزار شد، آرمینا صادقیان با ۵۸۵ امتیاز در جایگاه یازدهم‌ایستاد. نجمه خدمتی با امتیاز ۵۸۲ در جایگاه ۱۵ ایستاد. الهه احمدی با مجموع ۵۷۵ امتیاز صاحب جایگاه ۲۹ شد. همچنین در بخش تیمی، تیم ایران با ۱۷۷۴ امتیاز ششم شد. بدین ترتیب نمایندگان ایران از صعود به فینال این بخش بازمانده و پایان زودهنگامی در بازی‌ها داشتند.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندملی پوشان تیراندازی ایران به مدال نرسیدند

سهران در شنا بیستم شد

مسابقات شنا با برگزاری ماده ۲۰۰ متر آزاد پیگیری شد و متین سهران شناگر ۲۱ ساله تیم ملی در گروه سوم مقدماتی با زمان ۱:۵۳.۵۷ بین ۸ شناگر ششم شد. بدین ترتیب سهران با ثبت زمان ۱:۵۳.۵۷ در میان ۳۶ شناگر ماده ۲۰۰ متر آزاد در جایگاه بیستم قرار گرفت و از صعود به فینال بازماند.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندشناگران ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو

صعود پینگ پنگ باز ایران به یک شانزدهم نهایی

امیرحسین هدایی در مرحله یک‌سی‌ودوم نهایی مسابقات انفرادی تنیس روی میز مقابل عبیدالله سلطانف از تاجیکستان به راحتی در چهار گیم پیاپی به پیروزی رسید. او به ترتیب با نتایج ۱۱ بر ۴، ۱۱ بر ۵، ۱۱ بر ۸ و ۱۱ بر ۶ تنها در ۲۶ دقیقه صاحب برتری شد و به مرحله یک‌شانزدهم نهایی راه یافت.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندامیرحسین هدایی

هانیه رستمیان از رسیدن به مدال بازماند

ملی پوش تیراندازی ایران در فینال تپانچه ٢٥ متر بانوان با ایستادن در جایگاه ششم از کسب مدال بازماند. هانیه رستمیان نماینده ایران در این بخش از مسابقات بود که با نمایندگان هفت کشور چین (٢نفر)، هند (٢ نفر)، کره جنوبی، چین تایپه و سنگاپور به رقابت پرداخت. رستمیان در این مرحله در جایگاه ششم ایستاد و از دستیابی به مدال بازماند.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندهانیه رستمیان نتوانست مدالی را به خود اختصاص دهد

برخورداری به مدال برنز رسید

مهران برخورداری ملی پوش تکواندو ایران در اولین مبارزه حریف افغان خود را شکست داد و راهی دور بعد شد. وی در وزن ۸۰- کیلوگرم دور نخست استراحت داشت و سپس «امید سهاک» از افغانستان را در دو راند و با نتایج ۷ بر صفر و ۱۵ بر ۲ شکست داد. وی در مرحله یک چهارم نهایی برابر حریفی از فیلیپین با نتیجه ۲ بر صفر به برتری دست یافت و ضمن راهیابی به مرحله نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کرد اما در این مرحله به حریفی از کره جنوبی باخت و به مدال برنز رسید.

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردندامیدواری به برخورداری برای کسب مدال

مدال آوران ایران در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی:

طلا:
تیم ملی والیبال

نقره:
* تیم چهار نفره روئینگ بانوان
* تیم دو نفره روئینگ بانوان
* مهدی حاج موسایی - تکواندو
* علیرضا حسین پور - تکواندو
* زهرا کیانی - تالو - ووشو

برنز:
* مرجان سلحشوری - تکواندو
* فرانک پرتوآذر - دوچرخه سواری
* مبینا نعمت زاده - تکواندو
* تیم ملی تنیس روی میز
* محمد رهبری - شمشیربازی
* متین رضایی - تکواندو
* ملیکا میرحسینی - تکواندو
* مهران برخورداری - تکواندو

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه هندبال

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


فیلم نامتعارف رقص پر عشوه مریم مومن ! / خانم بازیگر هم رد داد !