حمایت از 212 گلستانی در طرح جوانی جمعیت


حمایت از 212 گلستانی در طرح جوانی جمعیت

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: در اجرای مرحله دوم طرح جوانی جمعیت در استان به ۲۱۲ خانواده مشمول استان زمین رایگان اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) از گرگان؛ مهدی ملک مدیر کل راه و شهرسازی استان اظهار کرد: در راستای سیاست های دولت مردمی سیزدهم، وزارت راه و شهرسازی وظایف معینی در حوزه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دارد.

ملک ادامه داد: تحویل زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند به بالا از وظایف وزارت راه و شهرسازی در این حوزه بوده که اداره کل راه و شهرسازی گلستان تا کنون بخشی از این وظیفه را انجام داده است.

وی افزود: در ماه های اخیر این اداره کل قرارداد زمین رایگان به ۳۰۰ خانواده در شهرهای گرگان، کلاله و ترکمن در قالب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت واگذار کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان تصریح کرد: همچنین در روزهای آتی همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص)، پویش پیامبر رحمت در ۳۱ شهر کشور برگزار و مرحله دوم واگذاری زمین به متقاضیان جوانی جمعیت انجام می شود.

ملک خاطرنشان کرد: در همین راستا، در استان گلستان مراسم دومین مرحله واگذاری زمین رایگان به ۲۱۲ خانواده گلستانی مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: این اراضی با متراژ ۲۸ هزار و ۱۷۹ متر مربع، در شهرهای گرگان، جلین، قرق و ترکمن قرار دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در انتها گفت: تا کنون مجموعاً ۷ هزار و ۸۴۶ خانواده دارای سه فرزند و بیشتر در استان در قالب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ثبت نام کرده که با برنامه ریزی های لازم تلاش می شود تا به تمامی متقاضیان واجد شرایط زمین تخصیص یابد.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


انشا در مورد روستا | 4 انشا زیبا درباره روستا برای پایه های مختلف تحصیلی