بهترین روش برای ارتودنسی دندان


بهترین روش برای ارتودنسی دندان

ارتودنسی دندان یکی از قدیمی‌ترین روش‌های درمانی برای اصلاح دندان‌ها می‌باشد. امروزه روش‌های جدیدی برای این روش درمانی ابداع شده است.

ارتودنسی دندان یکی از قدیمی‌ترین روش‌های زیبایی و درمان دندان می‌باشد. این روش محبوب امروزه با تکنولوژی و روش‌های جدید تلفیق شده است. روش‌های جدید عوارض کمتر و اثرگذاری بیشتری نسبت به متد‌های قدیمی دارد.

بهترین روش برای ارتودنسی دندان:

در این بخش به بهترین و جدیدترین متد‌های ارتودنسی دندان اشاره خواهیم کرد:

متد ارتودنسی دندان دیمون: این روش از جدیدترین و بروزترین روش‌های ارتودنسی می‌باشد. در این روش ترکیبی از براکت فلزی و سرامیکی استفاده می‌شود. زمان دوره درمان کمتر، درد کمتر، تعداد جلسات کمتر و در نهایت ایجاد فشار کمتر به دندان‌ها از ویژگی‌های این روش درمانی می‌باشد.

متخصص ارتودنسی شیراز، متخصص ارتودنسی در تهران و سایر شهر‌های ایران را در سایت دندانپزشکان ایران مشاده و نوبت بگیرید.

روش اینویزیلاین: این روش ارتودنسی دندان به دلیل نامرئی بودن بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است. از مزایای این روش می‌توان به: نامرئی بودن براکت این متد، متحرک بودن براکت این مدل اشاره کرد. در این روش فرد تحت درمان هیچ محدودیتی در خوردن انواع غذا‌های مختلف نخواهد داشت. این متد نسبت به سایر روش‌ها روش گرانتری می‌باشد. همچنین میزان نتیجه بخشی در این روش بستگی به همکاری بیمار با دندانپزشک دارد.

ارتودنسی دندان به روش مینی ایمپلنت: این روش که متد میکرو اسکرو هم معروف است دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد. همانطور که از نام این روش نوین پیداست از یک سری پیچ بسیار کوچک برای حرکت دادن دندان‌ها استفاده می‌شود. این روش بیشتر برای اصلاح فاصله دندانی و اصلاح دندان‌های کج و مرتب به صورت لوکال مورد استفاده قرار میگیرد.

از مزایای این روش می‌توان به: انجام اصلاح برای یک یا چند دندان بدون درگیر کردن تمام دندان ها، اصلاح عالی فاصله دندانی، بدون درد بودن اشاره کرد. همچنین تجهیزاتی که برای این روش درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد از جنس تیتانیوم می‌باشد که بسیار با بدن انسان سازگار است.

بهترین روش برای ارتودنسی دندان

روش‌های نوین

بهترین دندانپزشک با بهترین روش ارتودنسی دندان در شهر خود را چگونه شناسایی نماییم؟

ارتودنسی دندان با استفاده از روش‌های نوین توسط دندانپزشکان متبحر و به روز انجام می‌شود. همچنین این روش‌ها احتیاج به تجهیزات جدید نیز دارند. این تجهیزات در مراکز دندانپزشکی مدرن وجود دارد. برای اینکه بتوانید از این خدمات مفید بهره‌مند شوید بایستی این مراکز و دندانپزشکان را بشناسید.

برای اینکه بتوانید در هر منطقه یا شهر بهترین دندانپزشک و مرکز دندانپزشکی را شناسایی نمایید بهتر است از سایت دندانپزشکان ایران استفاده نمایید. این سایت اولین و تنها سامانه نوبت دهی تخصصی دندانپزشکی در کشور می‌باشد.

اهمیت استفاده از سایت دندانپزشکان ایران چیست؟

سایت دندانپزشکان ایران بهترین و تنهاترین سایت در زمینه شناسایی بهترین دندانپزشکان سراسر ایران می‌باشد. این دندانپزشکان در زمینه ارتودنسی دندان و هر تخصصی در این سایت قابل شناسایی می‌باشند. اهمیت استفاده از این سایت زمانی روشن می‌شود که شما قادر خواهید بود تا به صورت آنلاین از آن مرکز وقت بگیرید. این مورد به ویژه در کلان شهر‌ها بسیار مهم می‌باشد. زیرا در کلان شهر‌ها معضل ترافیک و کمبود وقت وجود دارد. تمامی دندانپزشکان معرفی شده توسط این سایت از بهترین‌های ایران می‌باشند.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه سلامت

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


بیینید| خداحافظی تلخ تتلو با خاک ترکیه