پایانی شیرین برای وتوصا


مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "وتوصا" در این دوره ماهانه برابر با ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان بوده است؛ سرمایه‌گذاری انجام‌شده در مردادماه مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

پایانی شیرین برای "وتوصا"

بورس‌نیوز:

شرکت گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران با سرمایه ثبت شده ۳ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۴ هزار و ۱۹۳ میلیاردتومانی، گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری خود را در سامانه کدال منتشر کرد؛ سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در مردادماه مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

پایانی شیرین برای "وتوصا"

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "وتوصا" در این دوره ماهانه برابر با ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان بوده است؛ شرکت گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که خارج از بازار سرمایه حضور داشتند البته این مقدار، تقریباً برابر بوده است. میزان سرمایه‌گذاری "وتوصا" در شرکت‌های خارج از بورس برابر با ۲ هزار و ۳۰ و شرکت‌های پذیرفته شده در بورس یک هزار و ۹۴۰ میلیارد تومان بود. عمده سرمایه‌گذاری "وتوصا" در شهریورماه مربوط به بخش‌های سرمایه‌گذاری‌ها و واسطه‌گری‌های مالی و پولی بوده است.

پایانی شیرین برای "وتوصا"

گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۲ (سال مالی منتهی به شهریورماه ۱۴۰۲) در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را بالغ‌بر ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان به ثبت رساند که نسبت به بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌ها رشد ۱۱ درصدی را به همراه داشت، لازم به ذکر است که ارزش بازار پرتفوی بورسی "وتوصا" در این دوره یک‌ماهه از مبلغ ۲ هزار و ۶۴ میلیارد تومان به مبلغ ۲ هزار ۱۵۰ میلیارد تومان رسید که نسبت به ارزش بازار ماه گذشته ۴ درصد افزایش را به دنبال داشت. همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۵ درصد رشد را به خود دیده است.

پایانی شیرین برای "وتوصا"

پایان مطلب

اشتراک گذاری :

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه اقتصادی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

پیام صبح بخیر عاشقانه؛ پیامک های ناب صبح بخیر گفتن عاشقانه