جنگ ادامه دار پرسپولیس و استقلال/ استقلال دوباره جواب پرسپولیس را داد


جنگ ادامه دار پرسپولیس و استقلال/ استقلال دوباره جواب پرسپولیس را داد

داستان تقابل استقلال و پرسپولیس در عرصه مدیریتی همچنان ادامه دارد.

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

استقلالی‌ها از حدوداً دو هفته قبل وارد یک ماجرای تازه شدند. پس از اینکه در حکم اولیه از سپاهان ۴ امتیاز کسب شد و پرسپولیس هم محکوم به کسر یک امتیاز گردید، این بحث بر سر زبان‌ها افتاد که استقلال نیز سرنوشتی مشابه پیدا می‌کند و به خاطر عبور از قاعده سقف بودجه با کسر امتیاز مواجه خواهد شد.

این ماجرا حتی به تقابل گروهی از مدیران استقلال و پرسپولیس در رسانه‌ها هم دامن زد ولی حالا کادر مدیریتی باشگاه استقلال با اطمینان حرف دیگری می‌زند. یکی از مدیران باشگاه در این رابطه به خبرورزشی گفت: پیرامون مبحث سقف بودجه و کسر امتیاز چون قضیه خیلی حساس است، قرار شده اطلاع رسانی رسمی پیرامون آن فقط از طریق مصاحبه‌های آقای خطیر یا بیانیه رسمی باشگاه صورت بگیرد ولی من با صراحت به شما می‌گویم که هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و اسنادی که در اختیار داریم این قضیه را ثابت می‌کند. خیال دوستان پرسپولیسی راحت باشد، استقلال بابت ماجرای سقف بودجه نه تنها محکوم به کسر امتیاز نخواهد شد بلکه حتی تذکر هم نخواهد گرفت چون از این بابت مشکلی ندارد و کار خلافی مرتکب نشده است.

جنگ ادامه دار پرسپولیس و استقلال/ استقلال دوباره جواب پرسپولیس را داد

اسناد ما کاملاً شفاف است و بر بی‌گناهی ما در تمام محاکم فوتبالی و غیر فوتبالی مهر تایید می‌زند. برای ما عجیب است که یکسری از دوستان در سایر تیم‌های لیگ برتری چگونه تحت تاثیر جو قرار گرفته و مرتب تاکید می‌کردند که پرونده استقلال در قضیه سقف بودجه مشکوک است! خب اگر این پرونده مشکوک بود، چرا این همه میان جواد نکونام و علی خطیر مشکل به وجود آمد؟ اگر ما بدون توجه به قاعده سقف بودجه، بازیکن می‌خریدیم که دیگر سرمربی دغدغه‌ای از این بابت نداشت.

آقایانی که در تیم‌های لیگ برتری سمت دارند و استقلال را متهم به عبور از سقف بودجه می‌کنند ای کاش بازی‌های ما را بهتر نگاه می‌کردند و می‌دیدند تیمی که آنها مدعی تخلفش شده‌اند، دقیقاً به خاطر اینکه مرتکب خلاف نشود الان چند هفته است که مهدی هاشمی‌نسب یکی از ارکان مهم کادر فنی خود را به خاطر عدم ثبت قرارداد روی نیمکت ندارد درحالیکه اگر ما خلاف می‌کردیم که هاشمی‌نسب می‌توانست کنار دست نکونام بنشیند.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فوتبال داخلی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


دانلود آهنگهای فیلم فسیل