واکنش جهاد اسلامی فلسطین به عملیات قهرمانانه یمنی‌ها


واکنش جهاد اسلامی فلسطین به عملیات قهرمانانه یمنی‌ها

جنبش جهاد اسلامی فلسطین به عملیات نیروهای مسلح یمن در توقیف یک کشتی اسرائیلی و بازداشت سرنشین های آن در حمایت از مقاومت فلسطین و هدف قرار دادن منافع دشمن صهیونیستی واکنش نشان داد.

واکنش جهاد اسلامی فلسطین به عملیات قهرمانانه یمنی‌ها

به گزارش راهبرد معاصر، جنبش جهاد اسلامی فلسطین روز گذشته با صدور بیانیه ای اعلام کرد که عملیات نیروهای یمنی علیه منافع دشمن صهیونیستی و مشخصا توقیف کشتی در مسیر اراضی اشغالی و بازداشت سرنشینان آن شجاعانه بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما از تلاش های نیروهای مسلح یمن در حمایت از مقاومت فلسطین قدردانی می کنیم. این عملیات قهرمانانه بیانگر ایمان ملت یمن و رهبران این کشور به مسئولیت حمایت های عربی و اسلامی از ملت فلسطین و وظایف امت در قبال یاری رساندن به آرمان فلسطین و همچنین حمایت از مقاومت و توقف حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه ملت تحت محاصره است.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: این عملیات شجاعانه انعکاس واقعی مواضع یمن و عدم اکتفا به صدور بیانیه ها و محکومیت ها که هیچ اهمیتی برای دشمن صهیونیستی ندارد به شمار می رود.

یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز گذشته در سخنانی اعلام کرد که نیروی دریایی ارتش یمن در راستای اجرای دستورات «عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن اقدام به اجرای عملیات نظامی در دریای سرخ کرده که از نتایج این عملیات به دست‌گرفتن کنترل یک کشتی اسرائیلی بوده است.

سریع افزود: نیروهای دریایی یمن این کشتی اسرائیلی را به سوی سواحل یمن هدایت کردند. ما با کادر این کشتی بر اساس آموزه‌های دین اسلام برخورد می‌کنیم.

وی گفت: به تمامی کشتی‌های دشمن اسرائیلی یا کشتی‌هایی که با دشمن دادوستد دارند مجدداً هشدار می‌دهیم که این کشتی‌ها به اهداف مشروع نیروهای مسلح ما تبدیل خواهند شد. به تمامی کشورهایی که اتباعشان در دریای سرخ مشغول فعالیت هستند اعلام می‌کنیم که از هرگونه فعالیت یا اشتغال در کشتی‌های اسرائیلی یا کشتی‌هایی که تحت مالکیت اسرائیلی‌ها هستند دوری کنند./ مهر

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه یمن

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


عکس نوشته و پوسترهای هفته عترت و قرآن/ 22 تا 29 آذر+ اشعار نو