ویژگی‌های کابین سایپا آریا مشخص شد؛ ارتقا به سبک سایپا! + جوابیه سایپا


ویژگی‌های کابین سایپا آریا مشخص شد؛ ارتقا به سبک سایپا! + جوابیه سایپا

گروه خودروسازی سایپا در جریان نمایشگاه تحول صنعت خودرو تصویر جدیدی از کابین و داشبورد جدید سایپا آریا منتشر کرد. با اینکه نمونه واقعی این خودرو در نمایشگاه معرفی نشد اما انتشار تصویر کابین آریا نشان می‌دهد سایپا برخلاف وعده قبلی خود تصمیم دارد تا...

گروه خودروسازی سایپا در جریان نمایشگاه تحول صنعت خودرو تصویر جدیدی از کابین و داشبورد جدید سایپا آریا منتشر کرد. با اینکه نمونه واقعی این خودرو در نمایشگاه معرفی نشد اما انتشار تصویر کابین آریا نشان می‌دهد سایپا برخلاف وعده قبلی خود تصمیم دارد تا همان داشبورد شاهین را ارتقا دهد و خبری از باز طراحی کامل اتاق نیست.

به گزارش پدال، سایپا آریا با اینکه دو سال قبل رونمایی شد اما با تصمیم مدیران سایپا قرار شد تا در این پروژه بازنگری شود و با مشخصات فنی و طراحی داخلی متفاوت نسبت به شاهین عرضه شود. به همین خاطر است که فرآیند عرضه آن تا به امروز طول کشیده است.

ویژگی‌های کابین سایپا آریا مشخص شد؛ ارتقا به سبک سایپا! + جوابیه سایپا

در نمایشگاه خودرو مشهد، سایپا یک رندر جذاب از کابین آریا را منتشر کرد؛ این تصویر جذاب نشان از یک تغییر عمده در طراحی کابین آریا داشت. متاسفانه تصویر جدید منتشر شده از آریا حکایت از چرخش در بر همان پاشنه قبلی دارد! ظاهرا کابین جدید آریا بر روی همان ساختار داشبورد شاهین توسعه پیدا کرده و صرفا پوسته آن با الگو از رندر قبلی بازطراحی شده است.

ویژگی‌های کابین سایپا آریا مشخص شد؛ ارتقا به سبک سایپا! + جوابیه سایپا
ویژگی‌های کابین سایپا آریا مشخص شد؛ ارتقا به سبک سایپا! + جوابیه سایپا

جوابیه سایپا: پیرو انتشار مطلبی با عنوان ” ویژگی‌های کابین سایپا آریا مشخص شد؛ ارتقا به سبک سایپا!” که در روز پنج شنبه ۲۵/۰۸/۱۴۰۲ در خروجی آن سایت قرار گرفته است، توضیح گروه خودروسازی سایپا به حضور ارسال می‌شود. خواهشمند است بر اساس قانون مطبوعات، نسبت به درج جوابیه اقدام مقتضی صورت پذیرد.

با پیشرفت هر پروژه محصول و متناسب با اخذ بازخوردهای فنی از واحدهای طراحی، استایل، قالبساز و تامین کنندگان اجزا، تغییرات در طرح و استایل اجتناب ناپذیر است. لذا استایل ارائه شده در نمایشگاه تحول صنعت خودرو بر اساس پیشرفت پروژه و ساخت نمونه های اولیه، تکمیل تر شده است و در اساس با داشبورد شاهین متفاوت و دارای تغییرات اساسی است.
داشبورد با کنسول و صفحه نمایش کاملا متمایز و تماما دیجیتال، دریچه های هوای متفاوت، سیستم مولتی مدیا متفاوت و پیشرفته، شارژر وایرلس گوشی های هوشمند، شیفتر تعویض دنده، ترمز دستی الکتریکال و تغییرات در دستگیره های جانبی، زیر آرنجی و روستونی های جلو و عقب خودرو و آیتم مهم و قابل توجه داشبوردsoft touch با طرح دوخت و تغییر در غربیلک فرمان و UNVISIBALE PAB (ایربگ سمت سرنشین جلو که قابل رویت نیست) از جمله تغییرات با داشبورد شاهین است که نگارنده مطلب به این موضوعات توجه کافی نداشته است.

اداره اطلاع رسانی و فضای مجازی گروه خودرو سازی سایپا

برچسب ها

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه خودرو

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


دیکته شب | دیکته کلاس اول دبستان