بازیگران قدیمی سینما در اکران خصوصی «گیج‌گاه»


بازیگران قدیمی سینما در اکران خصوصی «گیج‌گاه»

دنیای اقتصاد : مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «گیج‌گاه» ساخته عادل تبریزی با حضور جمعی از بازیگران قدیمی سینما برگزار شد که این روزها کمتر خبری از آنها منتشر می‌شود. در این مراسم که در سالن روباز پردیس سینمایی باغ کتاب تهران برگزار شد، حامد بهداد، بهرنگ علوی، مریم همتیان و علی راد از بازیگران فیلم حضور داشتند و در جمع مهمانان خود که اکثرشان از ستاره‌های دهه‌های شصت و هفتاد سینمای ایران بودند، به تماشای فیلم نشستند.

بازیگران قدیمی سینما در اکران خصوصی «گیج‌گاه»

در این مراسم عادل تبریزی گفت: «من سال ۹۴ در ماشین ایده یک‌خطی خودم را برای حامد بهداد گفتم و حامد گفت باید این را بنویسی تا بازی کنم، و این گونه فیلم گیج‌گاه ساخته شد.» تبریزی در ادامه از جمشید هاشم‌پور به عنوان مهم‌ترین بازیگر سینما در سال‌های بعد از انقلاب یاد کرد. این کارگردان همچنین از ابوالفضل پورعرب که از مهمانان این مراسم بود، تقدیر کرد و گفت: «ما سر فیلم‌نامه گیج‌گاه، مشورت تلفنی با آقای پورعرب انجام دادیم و با اینکه از بازیگران ما نبودند، ولی در فیلم ادای دین کردیم به ایشان، چرا که او ‌از سوپراستارهای واقعی سینمای ماست.»

تبریزی‌ در آخر از حنیف سروری، تهیه‌کننده گیج‌گاه، نیز تشکر کرد و گفت: «من و حنیف سر فیلم نارنجی‌پوش آقای مهرجویی با هم دستیاری کرده‌ایم و این نیروی رفاقت قدیمی‌مان این فیلم را جلو برد.» نکته مهم این برنامه حضور پیشکسوتان بازیگری بود که این روزها بی‌سر‌و‌صدا در حال گذران زندگی هستند و خیلی‌هایشان مدت‌هاست در هیچ کاری حضور پیدا نکرده‌اند. ابوالفضل پورعرب، همایون ارشادی، رضا بنفشه‌خواه، کامران قدکچیان، سعید سهیلی، مهوش وقاری، رضا صفایی‌پور، سیما تیرانداز، صفر کشکولی، اسحاق خانزادی و هنرمندان دیگر سینمای ایران، مهمان این اکران خصوصی بودند و حامد بهداد با همه عکس یادگاری گرفت. فیلم سینمایی گیج‌گاه این روزها در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است و پخش آن به عهده موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فرهنگی و هنری

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


بیوگرافی و عکس های بیتا ثمری (تاما ندیمه زلیخا) در یوسف پیامبر