جوابیه یک نماینده مجلس درباره مصاحبه‌ تحریف شده‌اش درباره کاهش مدت خدمت سربازی


جوابیه یک نماینده مجلس درباره مصاحبه‌ تحریف شده‌اش درباره کاهش مدت خدمت سربازی

نماینده مردم سلماس طی جوابیه‌ای مصاحبه‌ای از وی با یکی از رسانه‌ها درباره کاهش مدت خدمت سربازی که با تحریف منتشر شده بود را اصلاح کرد.

یعقوب رضازاده نماینده مردم سلماس در مجلس طی جوابیه ای که در اختیار این خبرگزاری قرار داد، اعلام کرد که مصاحبه وی با خبرنگار یکی از رسانه‌ها درباره کاهش مدت خدمت سربازی با تحریف منتشر شده است.

متن جوابیه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به شرح زیر است:

امروز یکی از رسانه های محترم داخل مجلس شورای اسلامی سوالی مبنی بر کاهش مدت خدمت سربازی به 12 ماه از اینجانب پرسید که بنده توضیح دادم موضوع کاهش مدت خدمت سربازی به 12 ماه در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم تصویب و در صحن مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان محترم به تصویب رسیده است.

جوابیه یک نماینده مجلس درباره مصاحبه‌ تحریف شده‌اش درباره کاهش مدت خدمت سربازی

این در حالی است که این حکم در حال طی مراحل شورای محترم نگهبان بوده و اجرای آن به شرط این است که این از طرف ستاد محترم کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و با موفقت مقام معظم رهبری ابلاغ گردد لیکن در انتشار خبر توسط این رسانه اعلام شده ستاد کل و دفتر مقام معظم رهبری موافقت نموده است.

از این رو بنده طی این گزارش، مصاحبه منتشر شده را تصحیح می کنم که کاهش مدت خدمت سربازی به شرط موافقت ستاد کل محترم نیروهای مسلح و منوط به اخذ موافقت مقام معظم رهبری و تأیید شورای محترم نگهبان تا 12 ماه قابل اجرا خواهد بود.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


دانلود آهنگ خاص و بی نظیر اجتماعی سارینا از شاهین نجفی