فوری | دردسر جدید باشگاه استقلال؟!


 فوری | دردسر جدید باشگاه استقلال؟!

استقلال هنوز نتوانسته مطالبات باقیمانده ریکاردو ساپینتو را بپردازد و این مسئله می‌تواند در آینده دردسر بزرگی درست کند.

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

همان طور که تصور می‌شد، ریکاردو ساپینتو از باشگاه استقلال به خاطر عدم دریافت مطالباتش شکایت کرد و حالا این باشگاه با پرونده دردسرساز جدیدی مواجه شده است. تازه علاوه بر سرمربی سابق استقلال، دستیاران او نیز همچنان از استقلال طلبکار هستند و رافائل سیلوا را هم نباید از یاد ببریم. در این میان شایعه شده بود که استقلال بابت پرداخت مطالبات سرمربی پرتغالی باید رقمی را خارج از بودجه جاری خودش قرض کند و به همین خاطر اگر دست به چنین کاری بزند، رقم مذکور به هزینه‌های این فصل آنها اضافه می‌شود و استقلال چاره‌ای ندارد جز اینکه یا بی‌خیال نقل و انتقالات زمستانی شود یا اینکه پیه کسر امتیاز را به تن خودش بمالد اما مدیران باشگاه چنین ادعایی را قبول ندارند.

کار کاملا قانونی

یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه به خبرورزشی گفت: ریکاردو ساپینتو چه یک یورو از استقلال طلبکار باشد و چه یک میلیون یورو، قضیه هیچ ارتباطی به این فصل پیدا نمی‌کند و همه چیز در ردیف بودجه فصل قبل استقلال ثبت شده است بنابراین ما هر چقدر به سرمربی قبلی خودمان پول بدهیم هیچ ارتباطی به قانون سقف بودجه ندارد و از این بابت کوچکترین دردسری برای استقلال ایجاد نخواهد شد. حتی اگر استقلال همین امروز از طریق هر منبع قانونی بتواند مطالبات تمام طلبکاران خارجی خود را جور کند، پرداخت آنها کوچک‌ترین داستانی از بابت سقف بودجه و کسر امتیاز ایجاد نخواهد کرد و این مسئله کاملاً متفاوت با قانونی است که تابستان امسال وضع شده است. استراماچونی هم سال ۹۸ از استقلال رفت ولی مطالباتش سال ۱۴۰۲ پرداخت شد. مطمئن باشید مطالبات طلبکاران خارجی استقلال به هر صورتی پرداخت شود از باشگاه ما به بهانه عبور از سقف بودجه امتیاز کسر نخواهد شد

 فوری | دردسر جدید باشگاه استقلال؟!

داستان رادوشویچ

رابطه مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با یکدیگر دوباره سرد شده و حالا خبر آمده است که استقلال از پرسپولیس شکایت کرده است. اتفاقا همین داستان ریکاردو ساپینتو و مطالباتش به سوژه‌ای برای مسئولان باشگاه استقلال تبدیل شده تا برابر پرسپولیس موضع بگیرند. استقلالی‌ها عصر یکشنبه مدعی بودند اگر قرار باشد مطالبات ساپینتو را روی بودجه امسال استقلال گذاشته و قضیه سقف بودجه و قانون کسر امتیاز را پیرامون آن مد نظر قرار بدهند، همین قانون در مورد رادوشویچ هم باید به طور تمام و کمال اجرا شود. البته اینطور که پیداست نه باقیمانده طلب ریکاردو ساپینتو و نه ادعای رادوشویچ (البته اگر اثبات شود) ارتباطی به بودجه این فصل استقلال و پرسپولیس پیدا نخواهد کرد.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


کاردستی با وسایل دور ریختنی آسان پسرانه + ایده های خلاقانه