دومین خرید استقلال را بشناسید


دومین خرید استقلال را بشناسید

با تایید رسمی جواد نکونام در کنفرانس خبری بعد از بازی با پیکان، حضور رافائل سیلوا درترکیب تیم آبی در دور برگشت بازی های لیگ برتر قطعی شده است.

دومین خرید استقلال را بشناسید

به گزارش راهبرد معاصر؛ رافائل سیلوا در ابتدای فصل در حالی که با استقلال قرارداد داشت به دلیل عدم انجام تعهدات مالی از سوی باشگاه قرارداد خود را فسخ کرد اما اکنون قبول کرده که بار دیگر به اردوی تیم آبی برگردد. او به خاطر فسخ قرارداد باید قرارداد جدید با استقلال امضا کند و طبیعتا قرارداد او دو ساله خواهد بود، به این خاطر که قراردادهای یک ساله حذف شده است. اما دومین خرید استقلال هم یک بازیکن نام آشناست.

منتظر محمد که در ابتدای فصل استقلالی شده بود اما به عنوان بازیکن قرضی راهی تیم مس رفسنجان شد. به نظر باشگاه استقلال در تلاش است این بازیکن را به اردوی تیم آبی برگرداند. این بازیکن در دور رفت رقابت های لیگ، بازی های خوبی در ترکیب تیم مس رفسنجان به نمایش گذاشت. او برای مس هم گل ساخت و هم گل زد.

با اضافه شدن منتظر محمد به استقلال یکی از بازیکنان زیر ۲۳ سال باید از ترکیب تیم استقلال خارج شود. استقلال در ابتدای فصل آریا برزگر را هم به ترکیب اضافه کرده بود اما این بازیکن به دلیل مشکلات مالی و سقف قرارداد باشگاه استقلال راهی تیم نساجی شد.

جواد نکونام تلاش می کند در تعطیلات نیم فصل ۵ بازیکن جدید به ترکیب اضافه کند./خبرورزشی


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


(تصاویر) تغییر چهره «رامین» سریال مسافری از هند و خط قرمز در 50 سالگی