بیوگرافی ارسطو خوش رزم بازیگر برنده سیمرغ در جشنواره فیلم فجر


بیوگرافی ارسطو خوش رزم بازیگر برنده سیمرغ در جشنواره فیلم فجر

در ادامه با بیوگرافی کامل ارسطو خوش رزم بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و شخصی با خواهرش غزال خوش رزم و پدرش بهروز خوش رزم و فیلمشناسی ارسطو خوش رزم با شما خواهیم بود.

ارسطو خوش رزم متولد 6 تیر 1363 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.بیوگرافی ارسطو خوش رزم بازیگر برنده سیمرغ در جشنواره فیلم فجر

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کشاورزی اصلاح نباتات از دانشگاه آزاد کرج می باشد ، پدرش تهیه کننده و حالا خودش بازیگر سینما و تلویزیون است.

خانواده و پدر هنرمند

ارسطو بازیگر و کارگردان جوان در خانواده ای هنرمند متولد شد و یک خواهر به نام غزال دارد که متولد 22 بهمن است .

پدرش بهروز خوش رزم تهیه کننده صاحب نام سینما و تلویزیون است .

در کارنامه او تهیه کنندگی سریال هایی بسیاری از جمله : تهران 53 ، گرگ ها ، روزی روزگاری ، آپارتمان ، آوای فاخته ، زیر گنبد کبود ، داستان های نوروزی ، هتل پیاده رو ، ورثه آقای نیکبخت ، یک مشت پر عقاب ، یلدا ، رنگ شک ، و ... به چشم می خورد .

این بازیگر و کارگردان جوان بخاطر شغل پدر از دوران کودکی قدم در دنیای بازیگری گذاشت ، گرچه پدرش مخالف بازیگر شدنش بود اما ارسطو در سال 1384 وقتی 21 ساله بود اولین بار در سریال یک مشت پر عقاب به تهیه کنندگی پدرش و به کارگردانی اصغر هاشمی اولین تجربه جلوی دوربین خود را بدست آورد.

خوش رزم در سال 1386 دوره بازیگری حرفه ای را در موسسه کارنامه گذراند ، سپس در سال 88 دوره بازیگری را در کارگاه تئاتر ایرانی دید و هیات موسس و عضو گروه خوابگردها بود.

بیوگرافی ارسطو خوش رزم بازیگر برنده سیمرغ در جشنواره فیلم فجر

بعد از چند تجربه موفق در تلویزیون اولین با در سال 87 با فیلم مسیر عشق وارد پرده سینما شد ، سپس از سال 88 با بازی در نمایش آنتیگونه وارد تئاتر شد و سپس چند تجربه کارگردانی نیز کسب کرد.

این باعث افتخاره من است هر جا می روم بخاطر پدرم بهم احترام می گذارند و اسم این آدم برای من رانت بوده ، البته هیج دفتر سینمایی پیدا نمی کنید که من فرم بازیگر پر نکرده باشم.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه بیوگرافی چهره‌ها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


ببینید | جاری شدن سیل در بهاباد یزد