توصیف کره شمالی از اسرائیل


توصیف کره شمالی از اسرائیل

«اسرائیل یک قارچ سمی کاشته شده از سوی غرب است. ایالات متحده و غرب، روسیه بیگناه را به عنوان یک «متجاوز» در اوکراین محکوم می‌کنند، در حالی که چشم خود را بر جنایات وحشیانه اسرائیل می‌بندد.»

کره شمالی از نفوذ ایالات متحده در رژیم صهیونیستی و منطقه غرب آسیا انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری یونایتدپرس اینترنشنال، «یانگ میونگ سونگ» دبیرکل انجمن کره شمالی-کشور‌های عربی در بیانیه‌ای که توسط وزارت خارجه این کشور منتشر شد، نوشته که انتقاد‌ها و محکومیت‌های جامعه بین‌الملل از آمریکا بابت حمایت‌های بی دریغش از رژیم صهیونیستی افزایش یافته است.

این مقام کره شمالی در ادامه گفت: انتقاد‌ها و محکومیت‌های بین‌المللی علیه آمریکا و غرب بابت حمایت‌های یکجانبه از رفتار غیر بشری و نسل کشی اسرائیل رو به افزایش است.

دبیرکل انجمن کره شمالی-کشور‌های عربی به استاندارد‌های دوگانه آمریکا در مواجهه با جنگ اوکراین و غزه پرداخت و افزود: نگرانی از چنین دو رویی از سوی سران جهانی در جنوب جهانی از عملیات طوفان الاقصی شدت یافته است.

وی با اشاره به اینکه «اسرائیل یک قارچ سمی کاشته شده از سوی غرب است»، ادامه داد: ایالات متحده و غرب، روسیه بیگناه را به عنوان یک «متجاوز» در اوکراین محکوم می‌کنند، در حالی که چشم خود را بر جنایات وحشیانه اسرائیل می‌بندد.

وی، آمریکا و غرب را بابت استفاده از رژیم صهیونیستی برای حفظ تسلط خودشان در منطقه با استفاده از دامن زدن به اختلافات بین یهودیان و اعراب مورد انتقاد قرار داد و گفت: این آمریکا و کشور‌های غربی بودند که تصمیم جداسازی فلسطین و ایجاد یک کشور عرب و یک کشور یهود را در دومین جلسه مجمع عمومی سازمان ملل در نوامبر ۱۹۴۷ اتخاذ کردند. آمریکا و کشور‌های غربی بودند که به اسرائیل سلاح و مهمات زیادی دادند.

دبیرکل انجمن کره شمالی-کشور‌های عربی در ادامه ایالات متحده را متهم کرد که با ارائه تسلیحات از جمله بمب‌های فسفر سفید و موشک‌های سنگرشکن به رژیم صهیونیستی از "قتل دسته جمعی" چشم پوشی می‌کند.

روزنامه واشنگتن پست در ماه دسامبر ۲۰۲۳ گزارش داد که رژیم صهیونیستی از فسفر سفید در لبنان استفاده کرده که توسط ایالات متحده به آن ارائه شده است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه کره شمالی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

مدارس مرکزی و اراک فردا یکشنبه 13 اسفند ماه 1402 تعطیل است؟