شانس بزرگ ستاره قطری که شاگرد قلعه‌نویی نشد/ اگر اکرم عفیف ایرانی بود...!


شانس بزرگ ستاره قطری که شاگرد قلعه‌نویی نشد/ اگر اکرم عفیف ایرانی بود...!

خبر ورزشی: بدون شک بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا اکرم عفیف بود. ستاره قطری که با ۸ گل زده عنوان آقای گلی و بهترین بازیکن جام را از آن خود کرد. ستاره تیم السد در فینال مسابقات توانست هتتریک کند و قطر را برای دومین بار به مقام قهرمانی...

شانس بزرگ ستاره قطری که شاگرد قلعه‌نویی نشد/ اگر اکرم عفیف ایرانی بود...!

خبر ورزشی: بدون شک بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا اکرم عفیف بود. ستاره قطری که با ۸ گل زده عنوان آقای گلی و بهترین بازیکن جام را از آن خود کرد. ستاره تیم السد در فینال مسابقات توانست هتتریک کند و قطر را برای دومین بار به مقام قهرمانی برساند.

عفیف در حالی برای تیم ملی قطر به میدان رفت که چهره‌اش نسبت به دوره قبل این مسابقات تغییر زیادی داشته و این بار با مو‌های بلند و البته فرفری خود حسابی مورد توجه قرار گرفته بود.

اما نکته قابل توجه این است که اگر اکرم عفیف با همین کیفیت فوتبالی ملیت ایرانی داشت شاید به تیم ملی ایران دعوت نمی‌شد. فصل پیش رضا اسدی بهترین بازیکن لیگ ایران بود و آماری درخشان در سپاهان داشت و وقتی به تیم ملی دعوت شد به یکباره همه از چهره جدید او متعجب شدند. اسدی که موهایش بلند بود، در اولین حضورش در اردوی تیم ملی موهایش را کوتاه کرده بود تا مشخص شود سرمربی تیم ملی اهل این ژیگول‌بازی‌ها نیست و نظم و انضباط دهه شصتی برایش بیشتر اهمیت دارد.

این پایان کار نظم و انضباط عجیب در تیم ملی نبود و محمدجواد حسین‌نژاد هم که در فصل جاری در سپاهان خوش درخشید و پدیده فوتبال ما به حساب می‌آمد، زمانی که به اردوی تیم ملی شد به یکباره چهره‌اش تغییر کرد و به سبک دانش آموزان محصل در اول مهر موهایش را تراشید. گرچه رضا اسدی به جام ملت‌ها دعوت شد و دقایقی را هم به میدان رفت، اما حسین نژاد از لیست قلعه‌نویی خط خورد تا جای او امید ابراهیمی ۳۸ ساله دعوت شود و باقی ماجرایی که خودتان بهتر میدانید.

در هر صورت اکرم عفیف قطری شانس بزرگی آورد که ملیت ایرانی ندارد، چون با این اوصاف نمی‌توانست در جام ملت‌ها بازی کند و بدرخشد و علاوه بر کسب عناوین فردی، به قهرمانی هم برسد!

لینک کوتاه کپی لینک

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه ورزشی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

انواع کاربرگ و نقاشی نیمه شعبان و ولادت امام زمان برای رنگ آمیزی با کیفیت عالی + دانلود