درباره جمینای پرسروصدای این‌روزها


درباره جمینای پرسروصدای این‌روزها

ایتنا - گوگل در اطلاعیه‌ای اعلام کرد نام هوش مصنوعی گفتگوگر خود به نام بارد را به جمینای تغییر داده است. این تغییر نام به منظور یکپارچه‌سازی برند هوش مصنوعی گوگل انجام شده است.

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف


سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل، در پستی در وبلاگ رسمی خود نوشت: بارد بهترین راه برای ارائه قدرتمندترین مدل‌های هوش مصنوعی ما به مردم بوده است. با توجه به فناوری پیشرفته موجود در هسته بارد، این هوش مصنوعی اکنون به سادگی جمینای نامیده می‌شود که به ۴۰ زبان مختلف در وب در دسترس است.

گوگل همچنین اپلیکیشنی اختصاصی برای اندروید و نسخه‌ای برای iOS منتشر کرده است تا کاربران بتوانند از طریق گوشی‌های هوشمند خود به جمینای دسترسی داشته باشند.

کاربران می‌توانند با دانلود اپلیکیشن اندرویدی جمینای، آن را به عنوان دستیار پیش‌فرض دستگاه خود انتخاب کنند. با انجام این کار، جمینای به جای دستیار فعلی گوگل فعال خواهد شد. همچنین امکان دسترسی سریع به پیشنهادات متنی جمینای از طریق شمایل مکالمه‌ای که در صفحه نمایش ظاهر می‌شود، وجود دارد.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند از طریق جمینای به ویژگی‌های رایج یک دستیار هوشمند مانند برقراری تماس، تنظیم ساعت هشدار و کنترل دستگاه‌های خانه هوشمند دسترسی داشته باشند.

درباره جمینای پرسروصدای این‌روزها

گوگل گفته است که در آینده نزدیک قابلیت‌های بیشتری را برای جمینای اضافه خواهد کرد که نشان از جایگزینی تدریجی دستیار فعلی با جمینای دارد.

گوگل همچنین برنامه پیشرفته جمینای را معرفی کرده است که با اشتراک ماهانه ۲۰ دلاری Google One AI Premium در دسترس قرار می‌گیرد. این برنامه به کاربران امکان دسترسی به قدرتمندترین مدل هوش مصنوعی گوگل به نام Ultra ۱.۰ را می‌دهد که برای انجام کارهای پیچیده مانند کدنویسی و همکاری در پروژه‌های خلاقانه طراحی شده است.

جمینای در حال حاضر به زبان انگلیسی و در ۱۵۰ کشور و منطقه در دسترس است و گوگل به زودی قصد دارد آن را به زبان‌های دیگر از جمله ژاپنی و کره‌ای گسترش دهد.

گوگل تأکید کرده است که در طراحی مدل‌های هوش مصنوعی خود، جلوگیری از سوگیری‌ها و تولید محتوای ناایمن را مدنظر قرار داده و تست‌های گسترده‌ای را برای اطمینان از ایمنی و قابل اعتماد بودن این فناوری انجام داده است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فناوری

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


کشف کاکائو در مریخ! + عکس