86 درصد آمریکایی‌ها بایدن فرتوت را نمی‌خواهند


86 درصد آمریکایی‌ها بایدن فرتوت را نمی‌خواهند

هشتاد و شش درصد آمریکایی‌ها در نظرسنجی جدید، بایدن، نامزد پیشتاز دموکرات‌ها را برای ریاست‌جمهوری مجدد بسیار پیر توصیف کردند و از نظر بسیاری از آن‌ها نامزد پیشتاز جمهوری‌خواهان ترامپ هم برای این سمت خیلی پیر است.

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف
86 درصد آمریکایی‌ها بایدن فرتوت را نمی‌خواهند

به گزارش راهبرد معاصر، «بایدن یادش نمی‌آید چه زمانی پسرش فوت کرده یا چه زمانی معاون اوباما بوده است»، این اظهارات بازپرس ویژه رابرت هور است که اولین تاثیرش بر درک رای‌دهندگان آمریکایی از رئیس‌جمهورشان در مخالفت ۸۶ درصدی آن‌ها با ریاست‌جمهوری مجدد بایدن در نظرسنجی جدید ای‌بی‌سی نیوز/ایپسوس نمود پیدا کرده است.

چند روز بعد از آن که هور، بایدن ۸۱ ساله را مردی مسن با حافظه ضعیف توصیف کرد، اکثر قریب به اتفاق آمریکایی‌ها در این نظرسنجی که بین نهم تا ۱۰ فوریه (۲۰ و ۲۱ بهمن) انجام و نتایج آن یکشنبه منتشر شد، گفتند بایدن توانایی یک دور دیگر ریاست‌جمهوری را ندارد و برای اینکار خیلی پیر است.

این نظرسنجی، جدیدترین ضربه به کارزار انتخاباتی رئیس‌جمهور آمریکاست که با تب و تاب در تلاش است این تصور را که او توانایی انجام یک دوره دیگر ریاست‌جمهوری را ندارد، از بین ببرد.

دادستان کل ایالات متحده پس از کشف اسناد محرمانه در دفتر شخصی و اقامتگاه جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا در دوران معاونت ریاست‌جمهوری او در دولت باراک اوباما، رابرت هور را به عنوان بازپرس ویژه برای بررسی این موضوع منصوب کرد. در این گزارش نتیجه‌گیری شده که مدارک کافی برای متهم کردن بایدن به سوءاستفاده از اسناد طبقه‌بندی شده در دوران معاونت ریاست‌جمهوری او وجود ندارد، اما بازپرس ویژه حافظه و توانایی ذهنی بایدن را به شدت زیر سوال برده است.

نتایج نظرسنجی انتخاباتی جدید نشان می‌دهد نگرانی رای‌دهندگان آمریکایی درباره سن بایدن از سپتامبر تشدید شده است؛ در آن زمان ۷۴ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی ای‌بی‌سی نیوز /واشنگتن پست گفتند معتقدند بایدن برای انتخاب مجدد بسیار پیر است.

در نظرسنجی جدید، ۵۹ درصد رای‌دهندگان آمریکایی نه فقط درباره بایدن، بلکه درباره توانایی ترامپ ۷۷ ساله، نامزد پیشتاز جمهوری‌خواهان برای تصدی دوباره ریاست‌جمهوری ابراز نگرانی و او را برای هدایت ایالات متحده بسیار پیر توصیف کردند./ فارس

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


فال ابجد محشر 13 اسفند + فیلم