تقلید صدای جو بایدن با هوش مصنوعی


تقلید صدای جو بایدن با هوش مصنوعی

کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا (FCC) اعلام کرد تماس هایی که با صوت تولید شده توسط هوش مصنوعی گرفته می شوند، غیرقانونی هستند. به جوبایدن رای ندهید! این درحالی است که هفته گذشته تماسی رباتیک که صدای جوبایدن رییس جمهور آمریکا را تقلید می...

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا (FCC) اعلام کرد تماس هایی که با صوت تولید شده توسط هوش مصنوعی گرفته می شوند، غیرقانونی هستند.

تقلید صدای جو بایدن با هوش مصنوعی

به جوبایدن رای ندهید!

این درحالی است که هفته گذشته تماسی رباتیک که صدای جوبایدن رییس جمهور آمریکا را تقلید می کرد از ساکنان ایالت نیوهمپشایر آمریکا می خواست به او رای ندهند.

اخاذی، تقلید و نشر اخبار جعلی :

به گفته جسیکا روزن ورسل مدیر FCC وضع چنین قانونی فضایی را در اختیار دادستان های ایالت های مختلف قرار می دهد تا موسسات و ماهیت هایی که این تماس را انجام می دهند، تحت پیگیری قرار دهند. او در این باره می گوید: مجرمان از صداهای تولید شده با هوش مصنوعی در تماس های رباتیک استفاده می کنند تا از اعضای آسیب پذیر خانواده‌ها اخاذی و سلبریتی را تقلید کنند یا اخبار جعلی به رای دهندگان بدهند. ما به کلاهبردارانی که چنین تماس های رباتیکی انجام می دهند، هشدار می دهیم.

FCC همچنین اشاره کرد دادستان های کل ایالت ها قبلا می توانستند پیامدهای ناشی از تماس های رباتیک با هوش مصنوعی را هدف بگیرند، اما اقدام جدید سبب می شود استفاده از صدای تولید شده با هوش مصنوعی در تماس های رباتیک نیز غیرقانونی باشد.

۲۵هزار تماس رباتیکی!

هفته گذشته ۲ شرکت در تگزاس به انبوهی از تماس های رباتیک مرتبط شده اند که از هوش مصنوعی برای تقلید صدای جوبایدن رییس جمهور آمریکا استفاده کرده بودند. این صوت دیپ فیک از رای دهندگان نیوهمپشایر می خواست در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری این ایالت شرکت نکنند. به گفته جان فورملا دادستان کل ایالت نیوهمپشایر در ژانویه ۲۰۲۴ میلادی حدود ۲۵ هزار تماس رباتیک با ساکنان این ایالت گرفته شده است.

فورملا اعلام کرد تحقیقات منبع تماس های رباتیک را به ۲ شرکت تگزاسی به نام های «لایف کورپوریشن» و «لینگوتلکام» مرتبط کرده است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فناوری

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


رسانه آمریکایی: امشب هادی چوپان قهرمان آرنولد کلاسیک 2024 می شود!