مبلغ عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان پایان 1402 از بانک رفاه


مبلغ عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان پایان 1402 از بانک رفاه

مبلغ عیدی مستمری بگیران بانک رفاه ۱۴۰۳ . میزان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برای سال ۱۴۰۳، به میزان مبلغ عیدی کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری بود.

مبلغ عیدی مستمری بگیران بانک رفاه ۱۴۰۳ . میزان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برای سال ۱۴۰۳، به میزان مبلغ عیدی کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری بوده و به میزان دو میلیون و پانصد هزار تومان (۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان) می باشد. همچنین زمان واریز عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برای سال ۱۴۰۳، معمولا در اسفند ماه صورت می گیرد.

مبلغ دقیق عیدی مستمری بگیران بانک رفاه ۱۴۰۳

در توضیح مبلغ عیدی مستمری بگیران بانک رفاه ۱۴۰۳ می بایست توضیح داد که حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی به حساب بانک های طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی واریز شده که از جمله این بانک ها می توان به بانک رفاه اشاره نمود.

مبلغ عیدی مستمری بگیرانی که در بانک رفاه حساب داشته، در سال ۱۴۰۳ ، با بیست سال سابقه، دو میلیون و پانصد هزار تومان، تصویب شده بود که علاوه بر آن، ۷۰۰ هزار تومان برای عائله‌ مندی و به‌ ازای هر فرزند تحت تکفل نیز ۳۰۰ هزار تومان، تعلق می گیرد.

مبلغ عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان پایان 1402 از بانک رفاه

حقوق کارگران در کشور ما در قانون کار مصوب هزار و سیصد و شصت و نه به رسمیت شناخته و مورد تایید قانون گذار قرار گرفته است. تعیین حداقل قانونی درآمد ماهیانه و ممنوعیت تعیین درآمد به کمتر از آن، پیش بینی انواع مرخصی، بیمه تامین اجتماعی، حق سنوات و دریافت حقوق بازنشستگی، از جمله حقوق قانونی کارگرن بوده که قانون کار به آن پرداخته است.

یکی دیگر از حقوق قانونی کارگر، حق دریافت عیدی بوده که بر اساس آن، هر ساله کارفرمایان مشمول قانون کار، موظف هستند تا قبل از فرارسیدن سال نو، مبلغی را به عنوان عیدی به کارگران مشغول در کارگاه خود بپردازند. البته بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش تامین اجتماعی نیز همانند کارگران مشغول به کار، هر ساله مبلغی را تحت عنوان عیدی دریافت می نمایند، با این تفاوت که این میزان عیدی، توسط سازمان تامین اجتماعی به حساب این دو گروه واریز می گردد.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


ببینید | دلخوری و ناراحتی شدید رابعه اسکویی از مازیار لرستانی؛ مجری برنامه متعجب شد