آخرین خبر درباره بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی 4 اسفند 1402


آخرین خبر درباره بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی 4 اسفند 1402

در این خبر به توضیحاتی درباره آخرین اخبار تامین اجتماعی در ۲۴ ساعته گذشته امروز جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

با توجه به آخرین اطلاعات، احتمال می‌رود مبلغ عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی به مبلغ ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برسد.

با این حال، مبالغی مانند ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان یا حتی دو برابر این مقدار، برای پوشش هزینه‌های پایان سال بازنشستگان کفایت نمی‌کند و به نظر می‌رسد که بازنشستگان باید به اندازه کارگران شاغل عیدی پایان سال دریافت کنند.

یدالله فرجی، فعال صنفی بازنشستگان کارگری، اظهار داشته که وضعیت مالی بازنشستگان تامین اجتماعی امسال به شدت بحرانی است و انتظار می‌رود مدیرعامل سازمان عیدی بازنشستگان کارگری را طبق قوانین مربوطه تصویب و پرداخت کند.

هنوز مقدار دقیق عیدی بازنشستگان کارگری تعیین نشده است، اما به طور کلی عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی معمولاً به میزانی نزدیک به عیدی بازنشستگان دولت مصوب و پرداخت می‌شود، به عبارت دیگر، تقریباً به مقدار مشابه.

آخرین خبر درباره بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی 4 اسفند 1402

فیش عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سامانه بارگزاری شد. حسن ایزدان از بارگذاری فیش عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سامانه مربوطه خبر داد. فعلاً فیش‌ها بارگذاری شده و همانطور که قابل مشاهده است، سازمان همان مبالغ مصوب دولت را برای عیدی بازنشستگان خود در نظر گرفته است.

حسن ایزدان، بازرس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران، از بارگذاری فیش عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سامانه مربوطه خبر داد.

عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی تا ۱۰ اسفند واریز می‌شود

وی گفت: فعلاً فیش‌ها بارگذاری شده و همانطور که قابل مشاهده است، سازمان همان مبالغ مصوب دولت را برای عیدی بازنشستگان خود در نظر گرفته است، ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پایه عیدی، ۷۰۰ هزار تومان حق همسر و ۳۰۰ هزار تومان حق اولاد؛ مبلغ عیدی برای من با تعلق حق همسر و داشتن یک فرزند تحت تکفل، ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که واقعاً ناکافی‌ست.

ایزدان در مورد زمان پرداخت عیدی گفت: فعلاً فیش‌ها بارگذاری شده، اما مشخص نیست دقیقاً چه روزی پرداخت کنند؛ امیدواریم همانطور که وعده داده‌اند، قبل از دهم اسفند واریز عیدی‌ها انجام شود.

او در پایان تاکید کرد: انتظار داشتیم مدیرعامل تامین اجتماعی بیش از این‌ها برای بازنشستگان عیدی پایان سال در نظر بگیرد.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


ببینید | دلخوری و ناراحتی شدید رابعه اسکویی از مازیار لرستانی؛ مجری برنامه متعجب شد