قتل جگرسوز پسر بچه معلول به دست مادر خسته اش + فیلم لحظاتی بعد از قتل در خرم آباد


قتل جگرسوز پسر بچه معلول به دست مادر خسته اش + فیلم لحظاتی بعد از قتل در خرم آباد

به گزارش اختصاصی رکنا، اوایل هفته جاری بود که اهالی محله ای در خرم آباد با ورود خودروهای پلیس به محله‌شان در جریان تراژدی هولناکی قرار گرفتند. مادر جوان در اقدامی...

به گزارش اختصاصی رکنا، اوایل هفته جاری بود که اهالی محله ای در خرم آباد با ورود خودروهای پلیس به محله‌شان در جریان تراژدی هولناکی قرار گرفتند.

مادر جوان در اقدامی هولناک پسر ۱۰ ساله اش را بی رحمانه به قتل رسانده بود و اهالی محل با شنیدن این خبر شوکه شدند و باور نداشتند پسر بچه ۱۰ ساله که دچار معلولیت جسمی و ذهنی بود به دست مادرش به قتل رسیده است و زمزمه های این جنایت دهان به دهان در محل پیچید تا اینکه خودروی انتقال جسد وارد کوچه شد و همین کافی بود تا مهر تایید فرزندکشی زده شود.

برخی از اهالی محل اظهار داشتند که مادر پس از قتل فرزندش جسد را داخل کمد دیواری نگه داشته است؛ اما پیگیری های خبرنگار رکنا از پلیس مهر تایید بر این خبر نزد.

بررسی ها نشان از آن دارد که زن جوان به خاطر اذیت های فرزند معلولش از نظر روحی آشفته و بهم ریخته و در اقدامی تلخ ابتدا به فرزندش قرص خواب آور داده و پس از آن سر پسرش را داخل سطل آب گذاشته و او را خفه کرده است.

این مادر که از نظر روحی بهم ریخته است پس از قتل فرزندش در پلیس آگاهی خرم آباد به قتل فرزندش اعتراف کرد و‌ گفت: پسرم به خاطر معلولیتش دائم اذیتم می کرد و‌ در این سالها صبوری کردم؛ اما این روزها اذیت هایش زیاد شده بود. این آزارها به حدی زیاد شده بود که خودم از نظر روحی بهم ریختم و افسرده شدم و‌ تصمیم به حذف پسرم گرفتم.

وی افزود: ابتدا با دادن قرص خواب آور، پسرم بیهوش شد و‌ سپس‌سرش را داخل سطل آب کردم‌ و‌ او را خفه کردم.

بنا بر این گزارش، این مادر برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی خرم آباد قرار گرفته و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.


قتل جگرسوز پسر بچه معلول به دست مادر خسته اش + فیلم لحظاتی بعد از قتل در خرم آباد

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه قتل

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


دانلود آهنگ omîd resûlpûr saqî derwêşan ساقی درویشان امید رسول پور