ادارات و مدارس؛ فردا طبق روال گذشته دایر است


ادارات و مدارس؛ فردا طبق روال گذشته دایر است

محمدعلی آخوندی در گفتگو با خبرنگاران گفت: ادارات، دستگاه‌های اجرایی و مدارس در پی برودت هوا تعطیل می‌شوند تا مصرف گاز در راستای تأمین گاز بخش خانگی مدیریت شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: فردا یکشنبه ۱۲ اسفند ماه، فعالیت ادارات و مدارس طبق روال روز‌های عادی خواهد بود.

به گزارش مهر، محمدعلی آخوندی شامگاه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ادارات، دستگاه‌های اجرایی و مدارس در پی برودت هوا تعطیل می‌شوند تا مصرف گاز در راستای تأمین گاز بخش خانگی مدیریت شود.

وی با اشاره به گزارش‌های هواشناسی مبنی بر افزایش دما و کاسته شدن برودت هوا، تصریح کرد: بر همین اساس تصمیمی برای تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران و مدیریت مصرف انرژی استان مبنی بر تصمیم گیری در خصوص تعطیلی ادارات و مدارس گرفته نشده است.

مدیرکل مدیریت بحران ادامه داد: یکی از موضوعات مؤثر در برگزاری جلسات مدیریت مصرف انرژی، گزارش‌های شرکت‌های گاز و توزیع نیروی برق مبنی بر ضرورت کاهش مصرف گاز در بخش‌های اداری و صنعتی است که در این مورد درخواستی نداشتیم.

آخوندی ضمن تشکر از مردم عزیز استان که در مصرف انرژی همراهی لازم را داشتند، بر ضرورت تداوم این صرفه جویی تأکید و متذکر شد: ستاد مدیریت بحران استان، برنامه‌ای برای غیر حضوری شدن مدارس و تعطیلی ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان ندارد.


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


اولین بار چه چهره ای را در عکس دیدید؟ با این تست شخصیت مهارت عشق خود را محک بزنید!