عکس همسران و خانواده بازیگران سریال خانه به دوش ! / از حمید لولایی تا رضا عطاران !


عکس همسران و خانواده  بازیگران سریال خانه به دوش ! / از حمید لولایی تا رضا عطاران !

عکس خانوادگی بازیگران خانه به دوش: مجموعه تلویزیونی « خانه به دوش » به کارگردانی رضا عطاران داستان زندگی شخصی به نام ماشا الله را روایت می کند که از وضعیت مالی مناسبی برخوردار نیست و مشکلاتی...

عکس خانوادگی بازیگران خانه به دوش: مجموعه تلویزیونی « خانه به دوش » به کارگردانی رضا عطاران داستان زندگی شخصی به نام ماشا الله را روایت می کند که از وضعیت مالی مناسبی برخوردار نیست و مشکلاتی بر سر راهش قرار دارد. در این اثر اجتماعی و طنز آمیز بازیگران شاخصی بازی کرده اند که در ادامه عکس خانوادگی آنها را منتشر کرده ایم. با ما همراه باشید.

مریم امیرجلالی در نقش ناهید

عکس خانوادگی بازیگران خانه به دوش، بازیگر نقش ناهید سریال خانه به دوش و همسر آقا ماشالله که با لحن و اکت عصبی خود توجه طرفداران این سریال را به خود جلب کرده بود، او در سال 1349 در روز عید غدیر ازدواج کرده و یک دختر دارد که خارج از کشور زندگی می کند و دارای دو نوه دختری می باشد.

مریم امیرجلالی

بازیگران خانه به دوش

مریم امیر جلالی ناهید سریال خانه به دوش و نوه اش

حمید لولایی در نقش آقا ماشالله

عکس خانوادگی بازیگران خانه به دوش، حمید لولایی یا همان آقا ماشالله معروف که نقش اصلی سریال خانه بدوش را بازی میکرد ازدواج کرده و متاهل است، ثمره این ازدواج 2 دختر است که تصویر یکی از آنها را در ادامه مشاهده می کنید.

بازیگران خانه به دوش

حمید لولایی و خانواده اش

رضا عطاران در نقش احمد

عکس خانوادگی بازیگران خانه به دوش، رضا عطاران از موفق‌ترین چهره‌های سینمای ایران است که حضورش در یک فیلم، گیشه را تا حد زیادی تضمین می‌کند.

رضا عطاران کارگردا سریال خانه به دوش که در این مجموعه تلویزیونی نقش احمد دوست آقا ماشالله را بازی کرد و عاشق دختر آقا ماشاالله می شود و به او برای یافتن پولهایش کمک می کند، در سال 1373 با خانم فریده فرامرزی بازیگر سینما ازدواج کرده ولی تا کنون دارای فرزند نشده اند.

رضا عطاران و همسرش در فیلم های استراحت مطلق، صندلی خالی و سریال بزنگاه همبازی بودند و در فیلم استراحت مطلق و سریال بزنگاه، نقش زن و شوهر را ایفا کردند.

بازیگران خانه به دوش

رضا عطاران و همسرش عکس از حانیه زاهد

علی صادقی در نقش علی خانه به دوش

عکس خانوادگی بازیگران خانه به دوش، علی صادقی یکی از شخصیت‌های پرطرفدار و محبوب مجموعه‌های طنز است که در سریال خانه به دوش نقش علی پسر آقا ماشالله و ناهید را بازی کرده است.

آقای بازیگر سال 59 در بیمارستان طرفه تهران به دنیا آمد. پدر وی تراشکار و مادرش نیز خانه دار است. صادقی یک برادر بزرگتر از خودش و یک خواهر کوچکتر دارد. علی صادقی از بازیگران متاهل کشورمان است که سال هاست ازدواج کرده اما هیچ عکس دو نفره ای از او و همسرش منتشر نشده و همسر علی صادقی از چهره های مطرح نیست.

علی صادقی

بازیگران خانه به دوش

علی صادقی

علی صادقی بازیگر نقش علی در سریال خانه به دوش و پدرش

فلور نظری در نقش نسرین

فلور نظری بازیگر شناخته شده تلویزیون که مخاطبان او را با بازی در سریال خانه به دوش در نقش نسرین خواهر ناهید و زن اصلان می شناسند، سال ها پیش ازدواج کرده و یک پسر بنام شروین دارد، خانم بازیگر به همراه پسرش حالا نزدیک 20 سال می باشد که در کشور آلمان زندگی می کند و دائما بین ایران و آلمان در رفت و آمد است.

بازیگران خانه به دوش

فلور نظری و پسرش شروین

خشایار راد در نقش آقای بیات

عکس خانوادگی بازیگران خانه به دوش، خشایار راد که اغلب در سریال طنز تلویزیونی حضور مستمر دارد، در خانه به دوش نقش بیات کلاهبردار (صاحب‌شرکت) را بازی کرده که با اصلان باجناق آقا ماشاالله هم دست است، وی سال‌هاست ازدواج کرده و دو پسر به‌نام امید و نوید و یک نوه به‌نام اهورا دارد، یکی از پسرها کارشناسی مدیریت صنعتی و دیگری کارشناسی روان‌شناسی بالینی است.

بازیگران خانه به دوش

خشایار راد بیات در کنار پسرانش

بهنوش بختیاری در نقش ژینوس

عکس خانوادگی بازیگران خانه به دوش، بهنوش بختیاری که در سریال ماه رمضانی خانه به دوش نقش ژینوس دختر بامزه و ساده اصلان را بازی کرده، متولد 29 اردیبهشت ماه 1354 در تهران است، پدرش بهرام اصالت بختیاری دارد و از لرهای غیور کشورمان است اما اشرف خانم مادر خانم بازیگر اهل قم است.

خانم بازیگر ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند. بهنوش بختیاری در سال 1384 و در زمان بازی در سریال جایزه بزرگ مهران مدیری با همسرش محمدرضا آرین که جزو نویسندگان بود، آشنا و این آشنایی تیر 1386 به ازدواج ختم شد،این زوج فرزندی ندارند.

بازیگران خانه به دوش


عکس همسران و خانواده  بازیگران سریال خانه به دوش ! / از حمید لولایی تا رضا عطاران !

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


تغییر چهره بازیگر گناه فرشته با چاقی باور نکردنی / لباس عروسکی خانم بازیگر جنجال به پا ...