پرسپولیس در انتظار بهترین ورژن شماره هفت خود


پرسپولیس در انتظار بهترین ورژن شماره هفت خود

منتظر محمد که با گلزنی مقابل استقلال در بازی حذفی یک بار دیگر توانمندی‌هایش را در ترکیب تیم خود نشان داد، در هفته‌های اخیر یکی از بهترین هافبک‌های تیم نویدکیا بوده است.

از این سمت هم سروش رفیعی با تجربه سال‌ها بازی در لیگ برتر در سومین مقطع حضور در پرسپولیس همچنان در قلب زمین می‌درخشد و او نیز در نیم فصل دوم شرایط خوبی داشته است.

هر دو بازیکن قدرت پاسور و بازی‌سازی بالایی دارند و البته در دسته بازیکنان تکنیکی و فانتزیست قرار می‌گیرند.

پرسپولیس در انتظار بهترین ورژن شماره هفت خود

در تقابل یک نیمه‌ای آن‌ها لحظات و برخورد‌های جالبی بین این دو بازیکن در گرفت و برآیند این تقابل‌ها تعادلی بود که در بازی برقرار شد قدرت هیچ کدام به دیگری نچربید.

منتظر محمد و سروش رفیعی برای تیم‌های خود بازیکنان تعیین کننده‌ای به حساب می‌آیند و قاعدتا آن‌ها را باید با توپ و دور از بازیکنان حریف دید، اما در بازی‌های فیزیکی در میانه میدان باعث شده حتی این فانتزیست‌ها هم برای تصاحب توپ بجنگند و صحنه‌ای شبیه تقابل هافبک‌های تدافعی را رقم بزنند.

سروش رفیعی که هم در فولاد هم پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده فرمول ماندن در کورس، سبقت از حریف و قهرمانی را خوب بلد است و آنقدر تجربه دارد که بداند چه اتفاقاتی باید رقم بخورد تا پرسپولیس از استقلال پیش بیفتد و در نهایت قهرمان شود، اما خودش به عنوان یک مهره اصلی و تعیین کننده در این ماجرا نقش ایفا می‌کند و باید مثل فصل قبل بهترین ورژن خود را در حساس‌ترین مقطع فصل به میدان بیاورد.

پرسپولیس در انتظار بهترین ورژن شماره هفت خود


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

مورایس به تصمیم سرنوشت‌ساز نزدیک می‌شود؛ / واکنش نیازمند به نیمکت‌نشینی غیرمنتظره (عکس)