تداوم بارندگی در بعضی نقاط کشور


تداوم بارندگی در بعضی نقاط کشور

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم بارندگی و وزش باد شدید طی دو روز آینده خبر داد.

به گزارش مشرق، صادق ضیائیان با اشاره به آخرین وضعیت جوی در کشور اظهار کرد: امروز در نواحی مرکزی کرمان، بعضی نقاط شمال هرمزگان، غرب فارس، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات مرکزی زاگرس، افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می‌دهد.

وی افزود: چهارشنبه در بعضی نقاط استان‌های مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه غربی اصفهان، شمال و شرق فارس، نیمه غربی کرمان و ارتفاعات مرکزی البرز، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا تصریح کرد: پنجشنبه در شمال سیستان و بلوچستان، کرمان و جنوب یزد، جمعه در شمال شرق کشور و شنبه در شمال غرب و غرب سواحل دریای خزر، در بعضی از ساعات بارندگی، رعد و برق، گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

ضیائیان ادامه داد: طی دو روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک خواهیم داشت و شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت کنونی آسمان اصفهان کمی ابری، گاهی قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید با بیشینه ۲۴ و کمینه ۷ سانتی‌گراد است و روز چهارشنبه، کمی ابری به تدریج ابری و گاهی بارش پراکنده با بیشینه ۲۴ و کمینه ۸ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

(ویدئو) گول هوای صاف را نخورید