اعلام چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان


اعلام چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان

چرخه انتخاب کشتی گیران فرنگی رده سنی جوانان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان ۲۰۲۴ اعلام شد.

اعلام چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان

به گزارش راهبرد معاصر؛ بر اساس اعلام کادر فنی چرخه انتخاب کشتی گیران فرنگی رده سنی جوانان به این شرح است:

۵۵- کیلوگرم : علی احمدی وفا، با توجه به انجام کشتی‌های قابل قبول و پیروزی بر قهرمان کشور این وزن در تورنمنت قهرمانان ترکیه از حضور در جام شاهد معاف و به عضویت در تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در مسابقات آسیایی درآمده و پس از اتمام مسابقات قهرمانی آسیا در صورت عدم رضایت کادر فنی با نفر اول جام شاهد به منظور اعزام به مسابقات جهانی مبارزه خواهد کرد.

وزن ۶۰ کیلوگرم : محمدمهدی غلامپور، با توجه به کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جوانان و بزرگسالان کشور از حضور در مسابقات جام شاهد معاف اما پس از اتمام جام شاهد کادر فنی در خصوص نفر اعزامی به قهرمانی آسیا تصمیم گیری خواهد کرد، ضمناً انتخاب نفر اعزامی به مسابقات جهانی پس از اتمام مسابقات قهرمانی آسیا توسط کادر فنی مشخص می‌شود.

وزن ۶۳ کیلوگرم: عرفان جرکنی، با توجه به قهرمانی وی در مسابقات قهرمانی کشور جوانان و کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات کشوری بزرگسالان از حضور در جام شاهد معاف خواهد بود اما با توجه به عدم رضایت کادر فنی از نحوه مبارزات او در جام قهرمانان ترکیه پس از اتمام جام شاهد در خصوص نفر منتخب این وزن برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا تصمیم گیری خواهد شد، ضمناً انتخاب نفر اعزامی به مسابقات جهانی نیز پس از مسابقات قهرمانی آسیا توسط کادر فنی مشخص می‌شود.

وزن ۶۷ کیلوگرم: احمدرضا محسن‌نژاد، با توجه به عملکرد مطلوب وی در مسابقات جهانی سال گذشته و پیروزی در مقابل نفر اول قهرمانی کشور جوانان در مسابقات کشوری بزرگسالان با امتیاز عالی از حضور در جام شاهد معاف و به عضویت تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا در می‌آید، ضمناً کادر فنی پس از اتمام مسابقات قهرمانی آسیا در خصوص نفر اعزامی به مسابقات جهانی تصمیم‌گیری می‌کند.

وزن ۷۲ کیلوگرم: اهورا بویری، با توجه به عملکرد این کشتی‌گیر در مسابقات جام قهرمانان و کسب مقام اول و پیروزی بر نفر اول کشور از حضور در جام شاهد معاف و به عضویت در تیم ملی کشتی فرنگی جوانان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا در آمده و پس از مسابقات قهرمانی آسیا با توجه به عملکرد او در خصوص نفر اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان کادر فنی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

وزن ۷۷ کیلوگرم: علیرضا عبدولی، با توجه به عملکرد مطلوب در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در سال گذشته و کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جام قهرمانان ترکیه از حضور در جام شاهد معاف و به عضویت تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در آمده و پس از مسابقات قهرمانی آسیا کادر فنی با توجه به عملکرد او در این مسابقات در خصوص نفر اعزامی به مسابقات جهانی تصمیم‌گیری می‌کند.

وزن ۸۲ کیلوگرم: محمد ارجمند، با توجه به قهرمانی در مسابقات کشوری و نیز تورنمنت جام قهرمانان از حضور در جام شاهد معاف و پس از اتمام مسابقات جام و عملکرد کشتی گیران از بین نفر اول جام شاهد و محمد ارجمند یک نفر با صلاحدید کادر فنی به عضویت تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی در می‌آید، ضمناً پس از مسابقات قهرمانی آسیا کادر فنی درخصوص نفر اعزامی به مسابقات جهانی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

وزن ۸۷ کیلوگرم: محمد هادی سیدی، با توجه به قهرمانی در مسابقات کشوری و کسب عنوان سومی در قهرمانی کشور بزرگسالان و قهرمانی در جام قهرمانان ترکیه از حضور در مسابقات جام شاهد معاف و به عضویت تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در مسابقات آسیایی در آمده و پس از مسابقات آسیایی کادر فنی با توجه به عملکرد وی درخصوص نفر اعزامی به مسابقات جهانی تصمیم‌گیری می‌کند.

وزن ۹۷ کیلوگرم: حمیدرضا کشتکار، با توجه به قهرمانی کشور و قهرمانی در جام قهرمانان ترکیه از حضور در جام شاهد معاف و در صورت رضایت کادر فنی از عملکرد فنی و اخلاقی و رعایت نظم اردو در خصوص نفر منتخب این وزن جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا تصمیم گیری خواهد شد. ضمناً پس از اتمام مسابقات قهرمانی آسیا کادر فنی در خصوص نفر اعزامی به مسابقات جهانی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

وزن ۱۳۰ کیلوگرم: ابوالفضل فتحی تزنگی، با توجه به قهرمانی در مسابقات قهرمانی کشور و جام قهرمانان ترکیه از حضور در مسابقات جام شاهد معاف و برای مسابقات آسیایی انتخاب شد و در خصوص نفر منتخب جهت حضور در مسابقات جهانی پس از اتمام مسابقات قهرمانی آسیا کادر فنی تصمیم گیری خواهد کرد./ایرنا

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه کشتی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


بزرگترین انتخابات جهان به روایت تصاویر