حمله موشکی حزب‌الله لبنان به شهرک‌های اسرائیل


حمله موشکی حزب‌الله لبنان به شهرک‌های اسرائیل

اقتصادنیوز: رسانه‌ها از شلیک دهها موشک از جنوب لبنان به شهرک‌های اسرائیل خبر دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرنگار سایت خبری المیادین در جنوب لبنان، امروز سه شنبه گزارش کرد ۳۰ موشک از این کشور به سمت فلسطین اشغالی پرتاب شد و در پی آن صدای انفجار در منطقه الجلیل غربی شنیده شد.

خبر مرتبط
موشک باران پایگاه اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان

اقتصادنیوز: مقاومت لبنان در ادامه پشتیبانی و حمایت از فلسطین و مردم غزه، دقایقی پیش پایگاه اسرائیل در اراضی اشغالی جنوب لبنان را موشک‌باران کرد.رسانه‌های صهیونیستی نیز حملات موشکی به سمت شهرک‌های مجاور شهر «نهاریا» در شمال فلسطین اشغالی و نزدیک مرزهای لبنان و فلسطین را تایید کردند.

در پی این حملات، سالن مسابقات بسکتبال در شهرک نهاریا تخلیه شد.

خبرگزاری شهاب نیز فعال شدن آژیرهای خطر را در شهرک «مرگلیوت» نزدیک مرزهای لبنان و فلسطین گزارش کرد.

خبر مرتبط
بیانیه حزب الله لبنان درباره حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه/ این جنایت بی‌جواب نخواهد ماند

اقتصادنیوز: جنبش حزب الله لبنان در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه اعلام کرد که این حمله بدون مجازات نخواهد ماند.مقاومت لبنان همچنین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان که آخرین آن حمله به شهرک «یارین» بود و بر اثر آن یک شهروند شهید و چند تن دیگر زخمی شدند، رزمندگان مقاومت شهرک «غشرهازیف» نزدیک شهرک نهاریا در الجلیل غربی را با موشک‌های کاتیوشا هدف قرار دادند.

از سوی دیگر حزب‌الله لبنان در حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین پایگاه «رویسات العلم» در تپه‌های اشغالی کفرشوبا و پادگان «هونین» رژیم صهیونیستی را به طور دقیق هدف گرفت.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

تشکیل پرونده قضایی برای آتش‌سوزی مزارع ایذه