احتمال بازگشت کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی به تیم ملی


احتمال بازگشت کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی به تیم ملی

کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی به طور قطعی از اردوی تیم ملی خط نخورده اند و ممکن است به اردوی بعدی تیم ملی دعوت شوند.

احتمال بازگشت کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی به تیم ملی

به گزارش راهبرد معاصر؛ خط خوردن کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی برای دو دیدار با ترکمنستان این شائبه را نزد اذهان به وجود آورد که امیر قلعه نویی به بهانه جوانگرایی این دو بازیکن را خط زده است و دیگر آنها را به اردوی تیم ملی دعوت نخواهد کرد.

این دو بازیکن با سکوت در برابر تصمیم امیر قلعه نویی خداحافظی خود را از اردوی تیم ملی اعلام نکرده اند تا نشان دهند هم چنان می خواهند برای تیم ملی بازی کنند.

حالا از اردوی تیم ملی خبر می رسد ممکن است این دو بازیکن به اردوی بعدی تیم ملی دعوت شوند. به خصوص که ایران در یکی از دو بازی آینده به مصاف بهترین حریف خود یعنی ازبکستان می رود.

آندرانیک تیموریان دستیار امیر قلعه نویی هم این خبر را تایید می کند و می گوید: سن یک عدد است. شاید بازیکنی که سنش بالا است بتواند با تجربه‌ای که دارد در یک سری از دقایق بازی، نسبت به جوانانی که حضور دارند در شرایط حساس بازی کارساز شده و حتی نتیجه بازی را عوض کند.

تیم ملی فوتبال ایران هم در جام جهانی و هم در جام ملت ها جز مس ترین تیم های حاضر در مسابقات بود. گله ای نه به کارلوس کی روش وارد است و نه امیر قلعه نویی. به این خاطر که فوتبال ایران نتیجه گراست و مربیان هم ترجیح می دهند به جای جوان ها بیشتر از باتجربه ها استفاده کنند تا با کسب نتیجه در سمت خود باقی بمانند./خبرورزشی


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

حذف سارا نیکا از پایتخت 7 صدای ارسطو را درآورد ! / پست معنادار ارسطو در حمایت از خواهرا...