آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی چابهار


آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی چابهار

معاون درمان وزارت بهداشت در جریان عیادت از مجروحان حادثه تروریستی چابهار گفت: در حال حاضر ۱۳ نفر از مجروحان حال عمومی مساعدی دارند‌ 3 اجتماعی 1403/01/18

عیادت معاون درمان وزارت بهداشت از مجروحان حادثه تروریستی چابهار

سعید کریمی؛ معاون درمان وزارت بهداشت به همراه دکتر ضاربان؛ سرپرست دانشکده علوم پزشکی چابهار، دکتر سرور؛ معاون سازمان اورژانس کشور با حضور در بیمارستان امام علی(ع) چابهار از مجروحان حادثه تروریستی راسک و چابهار عیادت کرده و از نزدیک در جریان روند درمان مجروحان قرار گرفتند.

معاون درمان وزارت بهداشت در این بازدید گفت: کادر سلامت در این حادثه با آمادگی کامل هم در حوزه اورژانس پیش‌بیمارستانی و انتقال مجروحان به بیمارستان و هم در بخش درمان نسبت به مداوای مصدومان با اقدام به موقع، بسیار تلاش کردند.

وی افزود: در حال حاضر 13 تن از مجروحین با حال عمومی مساعد در بخش‌‌ها‌ بستری هستند و 2 تن دیگر در بخش‌‌های ویژه نیاز به درمان‌های تکمیلی دارند.

کریمی خاطرنشان کرد: با دستور وزیر بهداشت در صورت نیاز و درخواست خانواده‌های مصدومین اعزام به سایر مراکز درمانی از طریق اورژانس هوایی انجام خواهد شد و هیچ محدودیتی در اعزام مجروحان وجود ندارد.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.comروی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


پاسخ به سوالات پر تکرار ایردراپ همستر