حمله افراد ناشناس به یک مرکز اورژانس


سخنگوی اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از جراحت کارشناس...
سخنگوی اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از جراحت کارشناس اورژانس و خسارت به ساختمان و آمبولانس در حمله افراد ناشناس به ساختمان اورژانس لالی خبر داد 29 حوادث 1403/01/18

حمله افراد ناشناس به ساختمان اورژانس لالی

عارف شرهانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۵:۳۵ دیروز (۱۷ فروردین‌ماه) افراد ناشناسی با مراجعه حضوری به پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهرستان لالی اقدام به ورود غیرقانونی و همچنین ضرب و شتم و جراحت کارشناسان فوریت‌های پزشکی کردند.

وی افزود: این افراد به بهانه مراجعه برای درمان یک مصدوم ناشی از یک نزاع خانوادگی، پس از حضور همکاران و دریافت پاسخ، به دلایل واهی اقدام به حمله و هتک حرمت همکاران ما کردند. با وجود رفتار وحشیانه و توهین‌آمیز این افراد، کارشناسان فوریت‌های پزشکی مستقر در پایگاه اورژانس ۱۱۵ در اقدامی انسان‌دوستانه با وجود جراحت ایجاد شده در دست‌ها و سر، مبادرت به درمان مصدوم و پس از انجام اقدامات اورژانسی، وی را به بیمارستان امید لالی منتقل کردند.

شرهانی بیان کرد: پیگیری قضایی و انتظامی موضوع بلافاصله پس از انتقال مصدوم به بیمارستان آغاز شده است. مرکز اورژانس استان خوزستان کوچک‌ترین بی‌حرمتی و برخورد با پرسنل فوریت‌های پزشکی را بر نمی‌تابد و تا تأدیب کامل هتاکان این حادثه، پیگیری لازم را به عمل خواهد آورد.
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته