زلنسکی در شرایط سختی به سر می‌برد


زلنسکی در شرایط سختی به سر می‌برد

اقتصادنیوز: رهبر حزب میهن‌پرستان فرانسه گفت: همه چیز برای اوکراین، رئیس‌جمهور ولادیمیر زلنسکی به پایان رسیده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فلوریان فیلیپو، رهبر حزب میهن‌پرستان فرانسه گفت: همه چیز برای اوکراین زلنسکی تمام شده است. زلنسکی در شرایط سختی به سر می‌برد. در نتیجه، ناتو بیش از حد هیجان‌زده است با نظرسنجی‌های نادرست برای اینکه مردم باور کنند که «۵۱ درصد از جوانان فرانسوی می‌خواهند بروند و در اوکراین بجنگند!»

به نقل از پراودا، فیلیپو در رابطه‌با اظهار نظر فرمانده کل ارتش اوکراین «الکساندر سیرسکی» در مورد بدتر شدن قابل‌توجه اوضاع در جبهه شرقی و نتایج تحقیقات انجام شده توسط مؤسسه مطالعات استراتژیک دانشکده نظامی (IRSEM)، اعلام کرد: تقسیم‌بندی جوانان در رابطه‌ با کشورهای دوست و متخاصم مستقیماً با منافع ژئواستراتژیک اتحاد آتلانتیک شمالی که در استراتژی این بلوک «ناتو ۲۰۳۰» توصیف شده است، مطابقت دارد.

خبر مرتبط
سناتور آمریکایی: حمله ایران به اسرائیل بسیار گسترده بود

یکی از سناتور های جمهوری‌خواه آمریکایی، پاسخ سنگین موشکی و پهپادی ایران به اقدامات متجاوزانه اسرائیل را بسیار گسترده خواند.

فیلیپو همچنین افزایش تنش‌ها در منطقه غرب آسیا را یادآور شد. به گفته وی، ناتو می‌تواند پس از «شکست عظیم» در اوکراین توجهات را در منطقه از خود دور کند.

خبر مرتبط
عضویت اوکراین در ناتو حتمی است؟

اقتصادنیوز: معاون دبیرکل ناتو گفت عضویت اوکراین در این ائتلاف نظامی اجتناب‌ناپذیر است و مسئله تنها بر سر تعیین زمان پیوستن این کشور به ناتو است.

این سیاستمدار در پایان گفت: «اجازه ندهید شما را تحت‌تأثیر این تبلیغات نظامی قرار بدهند! بر کاهش تنش و برقراری صلح در همه‌جا پافشاری کنید و تسلیم باج‌خواهی ناتو نشوید!»


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

30 خوراکی شادی‌آور برای تقویت روحیه و افزایش نشاط + اینفوگرافی | اختصاصی