اجرایی کردن 90 درصد از مصوبات اقتصادی سفر رئیس جمهور در لرستان


به گزارش رکنا از لرستان، سیروس ابراهیمی عنوان کرد: در سفر رئیس جمهور به...
به گزارش رکنا از لرستان، سیروس ابراهیمی عنوان کرد: در سفر رئیس جمهور به لرستان ۴۶ مصوبه در حوزه ی اقتصادی داشتیم که تا کنون ۳۳ مصوبه یعنی ۷۲ درصد آنها به صورت کامل اجرا شده اند. وی ادامه...

به گزارش رکنا از لرستان، سیروس ابراهیمی عنوان کرد: در سفر رئیس جمهور به لرستان ۴۶ مصوبه در حوزه ی اقتصادی داشتیم که تا کنون ۳۳ مصوبه یعنی ۷۲ درصد آنها به صورت کامل اجرا شده اند.

وی ادامه داد: ۹ مصوبه ی دیگر که ۲۰ درصد آنها می باشند با پیگیری های لازم و اعطای تسهیلات در دست اجرا و تکمیل هستند.

معاون استاندار با اشاره به وجود موانع خارج از دست مجموعه ی دولت برای اجرای ۴ مصوبه ی دیگر، اظهار کرد: این ۴ مصوبه پرونده ی قضایی داشته و صلاحیت تعیین و تکلیف آنها در دست قوه ی قضاییه می باشد.

ابراهیمی افزود: رفع مشکلات این ۴ پروژه یا مصوبه از دست مجموعه ی استان خارج بوده و تنها از طریق قوه ی قضاییه قابل مرتفع شدن می باشند، لذا اصولا طرح آنها در سفر رئیس جمهور تا زمانی که مشکل حقوقی دارند نباید انجام می شد.

وی همچنین به بازگشت به چرخه ی تولید ۱۸۳ واحد اقتصادی تعطیل شده از قبل در دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۵۴ واحد در بخش صنعت و معدن، ۱۲۷ واحد کشاورزی و ۲ واحد مربوط به بخش گردشگری می باشند که با اعطای تسهیلات و رفع موانع موجود به چرخه بازگشته و فعال شدند.

معاون استاندار ادامه داد: بیش از ۱۱۵ واحد دیگر نیز که در حالت نیمه فعال بودند با حمایت های لازم از طرف دولت در لرستان فعال شدند.

ابراهیمی به سرمایه گذاری بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون در حوزه های مختلف استان اشاره و عنوان کرد: از این میزان اعتبار بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبارات ارزی و ریالی هستند که با پیگیری استاندار و با توزیع به موقع به دستگاه های اجرایی و متقاضیان اشتغال بوده است.


اجرایی کردن ۹۰ درصد از مصوبات اقتصادی سفر رئیس جمهور در لرستان
روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته