متهم به 40 فقره سرقت در مشهد دستگیر شد


متهم به 40 فقره سرقت در مشهد دستگیر شد

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: یک متهم به ۴۰ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در هسته مرکزی شهر مشهد با تلاش و پیگیری ماموران کلانتری شهید نواب صفوی دستگیر شد.

سردار احمد نگهبان روز چهارشنبه افزود: در پی دریافت گزارش سرقت‌های سریالی قطعات و محتویات خودور‌های پارک شده در محدوده خیابان نواب صفوی مشهد، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران دایره تجسس کلانتری نواب صفوی متهم را در حال بازکردن در صندوق عقب یک دستگاه خودرو سواری پراید مشاهده و قبل از فرار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کلانشهر مشهد گفت: متهم ۳۳ ساله به ۴۰ فقره سرقت محتویات داخل خودرو‌های پارک شده در خیابان‌های خلوت هسته مرکزی شهر مشهد برای تامین هزینه‌های مواد مخدر اعتراف کرد.

نگهبان افزود: اموال کشف شده ۱۱ مالباخته شناسایی شد و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

وی از شهروندان خواست تا اتومبیل خود را به لوازم ایمنی ضدسرقت مانند سیستم دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال، سوئیچ مخفی و سایر لوازم بازدارنده از سرقت مجهز و از نصب تزئینات اضافی و گران قیمت بر روی اتومبیل خودداری کنند.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز


اولین بار چه چهره ای را در عکس دیدید؟ با این تست شخصیت مهارت عشق خود را محک بزنید!