انگلیس درخواست نتانیاهو برای «تروریستی‌» خواندن سپاه را رد کرد


یک منبع آگاه در لندن اعلام کرد انگلیس درخواست رژیم صهیونیستی برای...
یک منبع آگاه در لندن اعلام کرد انگلیس درخواست رژیم صهیونیستی برای قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی را با جدیت رد کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، دیوید کامرون، وزیر خارجه انگلیس با درخواست «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی مخالفت کرد.

به گزارش المیادین، یک منبع ارشد در دولت انگلیس اعلام کرد وزیر خارجه این کشور شخصا این پیام را به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر خارجه این رژیم منتقل کرده است.

نتانیاهو و وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در دیدار چهارشنبه خود با کامرون در اراضی اشغالی با اشاره به پاسخ ایران، خواستار تروریستی خواندن سپاه پاسداران شده بودند.

به گفته مقام انگلیسی که نخواست نامش فاش شود، وزیرخارجه این کشور ضمن مخالفت با این درخواست، با جدیت بسیار گفت که لندن ترجیح می‌دهد راه‌های ارتباطی خود با تهران را باز نگه دارد.

رژیم صهیونیستی در حالی خواستار درج نام سپاه در فهرست نهادهای تروریستی انگلیس شد که حمله ایران به مواضع این رژیم در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت ایران در دمشق صورت گرفت، حمله‌ای که شهادت هفت مستشار نظامی ایران را در پی داشت.

منبع : ایسنا
به اشتراک گذاری
روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته