آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خراسان جنوبی


آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خراسان جنوبی

به گزارش رکنا، عملیات خدمات رسانی همچنان در جنوب سیستان و بلوچستان ادامه دارد.۱۱ تیم امدادی و عملیاتی هلال احمر فارس به مناطق سیل زده ‌سیستان‌وبلوچستان اعزام شدند. مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر...

به گزارش رکنا، عملیات خدمات رسانی همچنان در جنوب سیستان و بلوچستان ادامه دارد.۱۱ تیم امدادی و عملیاتی هلال احمر فارس به مناطق سیل زده ‌سیستان‌وبلوچستان اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان فارس از اعزام ۱۱ تیم عملیاتی به مناطق سیل زده سیستان‌وبلوچستان خبر داد.حسین درویشی مدیرعامل هلال‌احمر فارس بیان کرد: به دنبال وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان ، امروز ۲۹ فروردین ماه جاری ۵۴ نیروی تخصصی این جمعیت در قالب ۱۱ تیم عملیاتی از ۱۰ شهرستان استان فارس جهت امدادرسانی به این استان اعزام شدند.

اعضای تشکیل دهنده هر یک از این تیم های عملیاتی ۵ نفره شامل نجاتگران متخصص سیلاب ،اسکان اضطراری و تغذیه در بحران می‌باشند که با ۱۳ دستگاه خودروی امدادی کمک‌ دار و کامیونت و تجهیزات کامل عملیاتی ائم از موتور پمپ آب ، اسکان و تغذیه اضطراری عازم مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان شدند. اعزام ۱۰ تیم امدادی هلال احمر یزد به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: ۴۰نفر نیرو امدادی همراه با تجهیزات مورد نیاز به مناطق سیل‌زده جنوب استان سیستان و بلوچستان اعزام شد.

محمد عشقی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: در پی وقوع سیل و آب گرفتگی برخی معابر عمومی در جنوب کشور و با اعلام سازمان امداد و نجات مبنی بر اینکه یزد به عنوان استان عمل کننده در شهر کنارک سیستان و بلوچستان انتخاب شده ۴۰ نفر نیروهای امدادی آموزش دیده این استان به این مناطق اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اینکه سایر تیم‌های عملیاتی در حالت آماده باش در استان قرار دارند، ادامه داد: ۴۰ نیروی عملیاتی در قالب ۱۰ تیم امدادی از شهرستانهای ( اردکان، میبد، مهریز، یزد، اشکذر، خاتم، بافق و بهاباد) و تیم واکنش سریع استان به همراه تجهیزات سیلاب و ۱۴ دستگاه موتور پمپ ، موتور برق و کف کش با ۹ دستگاه خودروی امدادی کمک دار و ۲ دستگاه کامیونت فوسو به منطقه اعزام شد.

عشقی گفت: این شهر ۶ هزار نفری تحت تاثیر سیلاب قرار گرفت که نیروهای عمل کننده و امدادی هلال احمر استان یزد به همراه تیم‌های عملیاتی چند استان دیگر نسبت به توزیع اقلام امدادی و زیستی به سیل زدگان می‌پردازند.


آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خراسان جنوبی

منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

جملات تولدت مبارک پسرم (جملات زیبای تبریک تولد مادر به پسر)