کدام پروازهای بین‌المللی به سرزمین‌های اشغالی لغو شد؟


اقتصادنیوز: گزارش‌های منتشرشده برخی رسانه‌ها نشان می دهد خطوط هوایی...
اقتصادنیوز: گزارش‌های منتشرشده برخی رسانه‌ها نشان می دهد خطوط هوایی یونایتد پروازهای خود به سرزمین‌های اشغالی را تا ماه مه لغو کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که خطوط هوایی یونایتد تصمیم گرفته است، تمام پروازهای خود به سرزمین‌های اشغالی را تا دوم ماه مه لغو کند.

این اقدام به دنبال تحولات اخیر در خاورمیانه صورت گرفته است و چندین شرکت هواپیمایی دیگر نیز تصمیم گرفتند پروازهای خود به سرزمین‌های اشغالی را به دلیل وضعیت امنیتی منطقه متوقف کنند.

رسانه‌ها گزارش کردند که کی‌ال‌ام، سوئیس اینترنشنال ایرلاینز، آسترین ایرلاینز و لوفت هانزا تمام برنامه‌های خود را لغو کرده‌اند.لوفت‌هانزا اعلام کرد که تصمیم گرفته است تا روز شنبه، ۲۰ آوریل، تمام پروازهای خود به شهر تل آویو را به دلیل نگرانی‌های امنیتی لغو کند.

خبر مرتبط
پس‌لرزه‌های رویارویی ایران و اسرائیل بر بازار نفت/ کدام ابتکار عمل تهران غرب را ترسانده است؟

اقتصادنیوز: در باب پیامدهای رویارویی میان ایران و اسرائیل، ادعاهای مختلفی مطرح شد، در این میان گروهی از ناظران در هراس اند که تداوم تنش حاکم، بازارهای نفت را به شکل جدی تری تحت تاثیر قرار دهد.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد: ایمنی مسافران و خدمه همیشه در اولویت است.

خبر مرتبط
حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه هوایی مهم اسرائیل

اقتصادنیوز: منابع خبری از حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه هوایی عوبدا ارتش رژیم صهیونیستی در عمق اراضی اشغالی خبر دادند.

به نقل از بیزنس، این شرکت افزود: گروه لوفت هانزا تنها به ارزیابی‌های دولتی متکی نیست، بلکه خود، وضعیت ایمنی فعلی را ارزیابی و سپس تصمیم‌گیری می‌کند.

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته